Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra H vélemény ?

Opel astra H vélemény ?

Figyelt kérdés
gondolok itt a megbízhatóság, költségek, motor változat meg hasonló.

2022. márc. 20. 18:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
2022. márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ingyen sem kéne, ocsmány egy semmilyen autó...
2022. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%

Itt az oldalon vannak páran, akik notóriusan szidják valamiért a típust. Pedig nem véletlenül volt tömegautó. Sőt a mai napig nagyon népszerű, annak ellenére hogy már jócskán idősödő autókról van szó. A 2010-es években a "best by" használtató volt a maga kategóriájában. Akik olcsóbb, de már modern autóra vágynak, szerintem ma is bevállalható.

Megbízhatóság: az a titok, hogy karban kell tartani és használtan lehetőleg nem a kínálat legaljából venni.

Költségek: Igen költeni kell rá, mint minden autóra. De a hasonló korú autók átlagánál nem kerül többe. Ha valami gyakori kommersz alkatrész kell hozzá és nem ragaszkodsz a gyári GM-hez, az viszonylagosan nem kifejezetten drága. Ha valami ritka extra adja meg magát benne, amiből esetleg nem is létezik utángyártott, bontókban is ritka, az nyilván zsebbenyúlósabb. Mint bármelyik más típusnál is így van.

Motor: Volt hozzá rengeteg. Szívó, turbós benzines, CR-dízelből is volt több lökettérfogattal. Mire vagy kíváncsi konkrétan?

2022. márc. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Bevált, egyszerű és megbízható szerkezet. Ami nagy plusz pont neki, hogy kiemelkedően jó a töréstesztje.
2022. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az opelek nagyon megbízhatóak
2022. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
4es! Képeken láttam hogy egy h astra sarkának hátulról neki ment egy új vitara. Az astran egy elmozdult a hátsó lökhárító és csak kicsit sérült valamint betört a lámpa, de ennyi. A Suzukinal a jobb első lámpa letörve, első lökhárító széttört a jobb első panel pedig ráhajolva a kerékre.
2022. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a szerepe a töréstesztnek? Az emberi élet megóvása elsősorban. A törésteszt akkor a legjobb, ha a kinetikus (mozgási) energiát a legjobban nyeli el. És ez töréssel, horpadással jár. Ha nem nyeli el eléggé, akkor szakadnak le a belső szervek. X km/h felett lehet bármilyen autó.. bizonyos a halál egy ütközésnél. Pongyolán fogalmazva ennyi a lényeg.
2022. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem az előtted író vagyok. De az, hogy jó a töréstesztje, szerintem nem úgy értendő, hogy nem horpad be, ha valaki belerongyol. Hanem a kortársaival összehasonlítva már 2004-ven 5 csillagos EuroNCAP minősítést kapott. Már volt hozzá szériában nem csak front, hanem oldallégzsák is. Felárért pedig függönylégzsák is. Eleinte nem volt hozzá alap az ESP, de felárért az is kérhető volt. Ebben a kategóriában 18 éves autókat nézve ez nagyon nem általános.
2022. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Futóművel szoktak gondok lenni.

Szívóval vagy cr dizellel jó választás.

2022. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!