Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen hasonló kaliberű autók...

Milyen hasonló kaliberű autók vannak?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy 2005-6os Audi A3 2.0 TDI autót, viszont nem hiszem hogy jó ötlet megvásárolnom, mivel egy nap max 30 km-t mennék vele , hetente 1-2 nap 100 km-t is.

Az a baj, hogy nagyon ritka a benzines ebből a típusból. Milyen más, hasonló kaliberű kaliberű autót lehet kapni 1.5 millióig? Vagy maradhatok nyugodtan ennél a típusnál?



2022. jan. 23. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
BMW-ből az 1-es például. Vagy Octavia.
2022. jan. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Octavia annyira nem tetszik, 1-es bmw ről meg nincs kitől véleményt kérjek,nem tudom mennyire megbízható, meg mennyivel kerül drágábba a fenntartása, mint egy A3nak.
2022. jan. 23. 20:30
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ebben a kategóriában megbízhatóságáról nem beszélhetünk.

Ha akarsz egy típusba mentes de erős autót ami alacsony és sportosnak néz ki: Laguna 3 2.0 dci.


Vagy pedig bármelyik szívó benzines a prémium márkák kivételével.

2022. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
#3 Hibamentes és sportos....ugye viccelsz?
2022. jan. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olvasd nyugodtan el a vezess.hu vagy alapjárat cikkeit. Ha nem is hinnék nekik, akkor saját kézből tapasztaltam. Filléres autó, nincs felnyomva az ára. Egy 17 éves Audinál milliószor jobb választás.


Ráadásképp modern forma, alacsony hosszú autó. Pont mint ami miatt mindenki a bmw audit akarja. Jo futómű, kényelmes.


És igen, a 2.0 dci ismert tipushibái minimálisak és filléresek.. nézz utána, javaslom

2022. jan. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom hogy a legjobb választás, mert olyan nincs használtan.

De egy könnyen fenntartható autóról van szó.

Sokan ahogy gondolom te is sz előző gen.-ből indul ki. Szerintem teljesen ésszerű választás.

2022. jan. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Napi 2x15 km-re nyugodtan veheted a dízelt.
2022. jan. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!