Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kismotor érintkezési probléma?

Kismotor érintkezési probléma?

Figyelt kérdés

van egy kismotorom aminek nem működtek az indexei ,önindítója.Kiderült hogy rossza az aksija. Vettem egy újat bele. Az indexek van hogy működnek .van mikor nem.Az önindítója még mindig nem jó. amikor behúzom a féket akkor a benzinszintmérő óra kikapcsol, azaz lemegy "nullára".

Mit lehet tenni ilyen esetben? ez elektronikus zavar lehet. :S nem?

Beszólásoktól kíméljetek! köszi


2010. júl. 21. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

hö-hö

Milyen márkájú rotyogó?

2010. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen azt jó lett vna tudni. De az eset hajaz az én endurom problémájára. Szinte ugyanazok a tünetek, index nincs se duda se önindító stb. A biztosíték kiégett 99%. Az akksi + szálán indulj el ált. azon vannak a biztosítékok. Cseréld ki és jó lesz (ha szerencséd van és téll ez a baja)


Sok sikert. Remélem az a baja amit írtam. ;)

2010. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Giera Typhoon.

Amúgy meg a biztosíték csere segített rajta :D A duda,indexek és a műszerfal működik de az önindító nemakar működni :S mentem vele pár kört a faluba de utána se m akart önindítóval indulni . hmmm.... mi lehet az oka?

2010. júl. 21. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!