Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól gondolom, hogy zárlatos/ne...

Jól gondolom, hogy zárlatos/nem megbízhatóan működő első féklámpa érzékelővel nem fogják átengedni a motorom a műszaki vizsgán?

Figyelt kérdés

Pont most hagyta abba a működést, jövő héten mennék műszaki vizsgára, mert hét végén indulok túrázni, és amúgy túra közben fog lejárni a műszaki.


Remélem csak korrodálódott/koszos és egy kis WD-40 helyreteszi az érzékelőt


2019. aug. 28. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben nem működik a féklámpa, nem fog átmenni.


Próbáld meg WD-40-el, hátha.

2019. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Mi az az "első féklámpa érzékelő" ???

A féklámpa kapcsolóra gondolsz? Amennyiben nem működteti a féklámpáidat, akkor azonnali bukta a vizsgán, ezt a részét elég komolyan veszik.

2019. aug. 29. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz féklámpával nem megy át.
2019. aug. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtaláltad a féklámpa kapcsolót akkor szedd ki és nézd meg, vagy cseréld ki újra.
2019. aug. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2

"Mi az az "első féklámpa érzékelő" ???"


Az az érzékelő, ami az első fék behúzása során felkapcsolja a féklámpát. Bocsánat, hogy laikusként nem a szakszót használtam :) De látom, így is értetted, akkor minek kötözködsz tulajdonképpen?


Te nyilván minden zsargonnal tisztában vagy minden területen, mindenhez értesz, legyen szó akár kertészkedésről vagy csillagászatról. Vagy ez most ilyen burkolt rongyrázás volt, hogy te milyen pro vagy? Ha elmondod a címed, postázok a kekszet ajánlottal.


"A féklámpa kapcsolóra gondolsz?"


Nem tudom, lehet arra, ha így hívják. De csak az elsőre, a hátsó teljesen jó. Ha véggiggondolnád a válaszod, akkor rájönnél, hogy fölöslegesen javítasz ki ilyen tapló, lekezelő, szarkasztikus módon. Ha tudnám a rendes nevét, nyilván azt használnám.


A többieknek köszönöm a választ.

2019. aug. 29. 15:02
 6/6 A kérdező kommentje:
Befújkáltam az érzékelőhöz némi wd40et, majd bedolgoztam némi fékezgetéssel. Megjavult, ismét hibátlan. Valszeg összegyűlt a kosz.
2019. aug. 29. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!