Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan kell ismerkedni ?...

Hogyan kell ismerkedni ? Segítséget kérnék 35 éves vagyok Soha nem volt még párkapcsolatom Nem vagyok jóképű Egyáltalán nem vagyok a nők kedvence. Szerencsére kövér már nem vagyok sikerült lefogyni de szégyellem a testemet

Figyelt kérdés
Szerintem a világon nincs olyan nő aki megkedvelne engem . Próbálok pozitívan hozzá állni társkeresőkön is fent voltam de esélyem egyenlő volt a 0-val .

máj. 1. 20:58
 1/7 anonim válasza:

Tessék, adok ingyen egy társkeresési tanácsot. Ne a nyomoroddal indítsd a társkeresést. A nők ezt rühellik.

A második tanács ami ebből következik, hogy emeld ki az előnyös tulajdonságaidat. Ne nagyítsd fel, csak emeld ki. A harmadik tanács már pénzbe fog kerülni. 😂 Prostit olcsóbban kaphatsz, mint amennyibe a “tanfolyam” fog kerülni. Sok idő a tanulási folyamat.

máj. 1. 21:12
 2/7 anonim válasza:

Ne veszítsd el a reményt!!!

Én 40 évesen vagyok ugyan ebben a szituációban.

Itt a gyakorin bármi lehetséges, de a társaság mostanában kicsit szomorkásabb...

máj. 1. 21:14
 3/7 Mad Max2 válasza:

Legyél pofátlanul nyomúlós, és szord a pénzt


És reppenek rád a qwák

máj. 1. 21:20
 4/7 anonim válasza:

Nem értem a korosztályotokat :( Két kedves, aranyos lányom van (32 és 28 évesek) és ugyanúgy nincs párkapcsolatuk. Ők is magukat szégyellik, hiába mondom, hogy ez hülyeség.

Szóval csak azt akarom hangsúlyozni, hogy a másik nem éppolyan nehéz helyzetben van, próbáljátok ezt a nehézséget együtt leküzdeni, a médiumok által rátok erőltetett kényszert félredobva természetes módon megnyilvánulni.

máj. 1. 21:47
 5/7 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha szeretnél, ugyanebben a helyzetben vagyok nőként, de tényleg nagyon negatívan állsz hozzá, pedig biztos vannak pozitív tulajdonságaid amit kiemelhetnél.
máj. 2. 01:11
 6/7 anonim válasza:
Oké, "ne a nyomoroddal indíts". Ez jó tanács lenne, amíg be nem dobják a "hány kapcsolatod volt?", majd a "nulla" vagy "egy sem" válaszra a "de miért?" kérdést. :D
máj. 2. 07:29
 7/7 anonim válasza:
Egy jól sikerült fotó és egy jó bemutatkozó szöveg sokat segít a társkereső oldalon, de ez csak a kezdeti lépés.
máj. 2. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!