Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkednék Budapesti lakoskén...

Ismerkednék Budapesti lakosként. Esetleg Te is keresed a másik feled? 40F

Figyelt kérdés

Nem dohányzom, nem iszom.


Nincs lakásom, ennek tudatában írj!



ápr. 30. 07:18
1 2
 1/19 anonim válasza:

Miért nincs lakásod? Önhibádból, vagy önhibádon kívül történt a dolog?


Én nem akarok egyáltalán társjelölt lenni, egyszerűen kíváncsi vagyok, hogyan juthattál idáig...

ápr. 30. 07:22
 2/19 anonim válasza:
En egesz vagyok egyedul is, sajnalom, ha te nem. Elobb lehet, ezen kene dolgoznod.
ápr. 30. 07:51
 3/19 A kérdező kommentje:
#2 Vagy csak ezzel nyugtatod magad, mert a kötözködő természeted miatt senki nem visel el.
ápr. 30. 08:27
 4/19 A kérdező kommentje:
#1 Nem tartozom neked beszámolóval.
ápr. 30. 08:27
 5/19 anonim válasza:

3

😄

Tevedsz.


Viszont tudom, hogy milyen az, ha ket fel tamaszkodik egymasra es a masiktol varjak a megvaltast minden problemajukra. Katasztrofa. Plane ha meg gyereket is csinalnak ebbe.

Es mondhatod, h ez csak egy szofordulat, de megis miert pont ezt a szofordulatot valasztottad vajon?


Ok, "kotozkodes" off.

ápr. 30. 08:39
 6/19 A kérdező kommentje:

Senkire nem akarok támaszkodni, maga a szó jelentésébe bele sem gondoltam igazán, csak úgy odabiggyesztettem, talán mert jól hangzik.

Azt, hogy tökéletesen megvagyok egyedül is, semmi sem bizonyítja jobban, minthogy 10 éve egyedül élek, egy kis túlzással ugyan, de bátran kimerem jelenteni, hogy tökéletes harmóniában. De mivel érző ember, vágyom rá, hogy szerethessek és viszont szeressenek.

ápr. 30. 09:05
 7/19 anonim válasza:
Millió oka lehet, hogy nincs lakása, példának okáért, lehet elvált és benne maradt a feleség a gyerekkel. Amúgy ilyen lakásárak mellett, szülői segítség nélkül, mert nem mindenki engedheti meg, hogy indulásként lakást ad a gyerekének, nem csodálkozom, ha nem jött össze. Lehet, kifogott egy jó albérletet, egyik ismerősöm pl. mondta, ő egyenlőre nem is akar lakást venni, nem köti semmi sehova. Majd, ha eljön az ideje a családalapításnak, akkor vág bele. Nem tudhatod a kérdező, lehet, gyűjtöget, de nyilván nem fogja ezt ideírni. Attól, hogy nincs kecó, nem kell rögtön rosszra gondolni.
ápr. 30. 10:24
 8/19 anonim válasza:

Sziasztok!


Én is szeretnék ismerkedni!

40/hetero/f, van lakásom és majdnem budapesti (Dorog) vagyok.

(Nem keresek megváltót!!!

Hallottam Jézus Krisztusról🙂)


Lányok, nők, asszonyok!

Kicsit dobjátok be magatokat légyszives!

Lassan meleg az egész brigád a gyakorin!

ápr. 30. 11:35
 9/19 anonim válasza:
Menj el biciklizni!
ápr. 30. 11:58
 10/19 anonim válasza:

Heteró nő vagyok.

Csak lasd ilyen is van itt :)

Viszont nem ismerkedek,

Fiatalok is vagytok hozzám ;) meg most kicsit jó egyedül :)

ápr. 30. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!