Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 38 éves férfinek komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 38 éves férfinek komoly kapcsolatra hány éves nőt javasolnátok minden faktort egybevetve?

Figyelt kérdés

ápr. 27. 06:30
A kérdező szavazást indított:
25-29 évest
30-35 évest
36-40 évest
40 felettit
30 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Egy 35 eves ferfinek milyen konyvet ajanlanatok , ugy mindent egybevetve?
ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
A kérdés alapján még mindig nem elég érett egy kapcsolatra, szóval nem ajánlanék senkit.
ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
75%

Hol vannak a faktorok, Bástya?


Csak kérdem.

Faktor pl lakhely, szociális kézség, kereset, szabadidő, kinézet...

ápr. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Erree nincs megoldó képlet.

Én 39 éves vagyok és nálam fiatalabbat keresek.

ápr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
28-38 ideális
ápr. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Neked konkretan a70+ korosztalyt ajanlom. Allinvan, anya, mama, stb
ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Rl4. Egyszer ő is megöregszik. :)
ápr. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
50+
ápr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Ne a kort firtasd, hanem azt kérdezd meg a jelentkező nőtől, akar-e még gyereket, ha te például még akarsz, ez a legfontosabb. MÁsodik legfontosabb az, milyen a politikai nézete, mert nekem ez is kizáró ok, ha másként gondolkodik, mint én. Utána jöhet,hogy mennyire illettek össze egyébként az érdeklődési kört illetően, és főleg, hogy szereted-e. A kor csak legutolsó szempont.
ápr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9-es ha akarok gyereket akkor már hogy lenne a kor a legutolsó szempont? 40 felett férfinak és nőnek is nehéz egészséges gyermeket összehozni. Nem azt mondom hogy a nő legyen 10-15 évvel fiatalabb de 4-8 év azért a férfi javára szerintem bele kellene hogy férjen, nem?


A politikai dologban igazad van, ha nem mérsékelt, hanem elvakultan egyik vagy másik irányba tendál akkor nem egymást keressük. A mérsékeltekkel találom meg leginkább a hangsúlyt.


Illetve a kőkemény ateistákkal sem tudok sajnos mit kezdeni.

ápr. 28. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!