Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Barátot keresek! és párkapcsol...

Barátot keresek! és párkapcsolatot! 18 és 25 éveseket! valaki?

Figyelt kérdés
24F vagyok! párkapcsolatom lányval még soha nem volt ! és barátom se nem volt! olyanokat próbálok akikkel tudnák találkozni is személyesen szlovákiában lakok és szlovákiához magyarbol közelebb helyről barátságot és párkapcsolatot keresek ! szeretek fiúkkal is ismerkedni barátkozni beszélgetni, de lányval is szeretnék barátkozni és párkapcsolatot is kialakítani olyanval akivel mindent meg tudnák beszélni! de nem felszínes párkapcsolatot keresek! és se nem felszínes barátságot keresek! akar lányval akar fiúval. Bár tudom hogy mai világban felszínes kapcsolatok vannak és ritka ami nem felszínes! Szeretem a filmeket és a meséket, szeretem a zenét sok stílust, szeretek utazni különböző helyekre és ki a természetben is szét nézni, szeretek sétálni kint a jó időben, szeretek olvasni unalomsagbol ami igazán érdekel engem, szeretek biciklizni, szeretek tornázni, és szeretek beszélgetni mindenről. írjatok privátban!

ápr. 8. 21:38
 1/2 anonim válasza:
irj
ápr. 8. 23:53
 2/2 anonim válasza:

Irj


40 F

ápr. 9. 07:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!