Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Hogyan attraktáljam a srácot...

Hogyan attraktáljam a srácot aki tetszik?

Figyelt kérdés
egyszeruen nem ertem a csavo multkor belikeolta a sztorim, reagalt ketszer a berealemre meg megnezte a tiktok profilom (neha likeolja a repostolt videom) mit tegyek?
ápr. 5. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

Bármit csinálsz, csak NE ÍRJ RÁ!!! Keress még felszínes megoldásokat a figyelem felkeltésre, lájkolgass bármit, amit csak tudsz!!! És várj! Ne lépj semmi olyat, ami valódi, azonnali eredményt hozhat, és ne kérdezz tőle semmit!

Sok sikert!

ápr. 5. 15:46
 2/23 anonim válasza:
Először tanulj meg magyarul, ha ilyeneket mondasz neki, hogy "attraktáljam", halálra ijed, hogy valami félőrült vagy
ápr. 5. 15:47
 3/23 anonim válasza:
"attraktáljam" 💀💀💀
ápr. 5. 16:06
 4/23 anonim válasza:
learnelj meg hungarianul először
ápr. 5. 17:06
 5/23 anonim válasza:
Hát az biztos, hogy ne az eszeddel próbálkozz, mert menekülni fog.
ápr. 5. 17:11
 6/23 anonim válasza:
kelleni jó makeup & outfit aztán vibeolni fogtok instant és majd attraktálhatod ha eleget likeolsz, streakelsz és repostolsz. Csak nelegyél needy meg grumpy mert akkor ghostingolni fog, az meg full toxic negyerebe.
ápr. 5. 18:55
 7/23 anonim válasza:

Borzaszto vagy kerdezö, fajt olvasni a kerdest.Nem veletlenül figuraznak ki az elöttem hozzaszolok.

Miert nem tudsz rairni?

Ennyie erövel, ahogy ki irtad ide idegeneknek ezt a semmit mondo, insta picsas kerdest, helyette lephettel is volna valamit az ügy erdekeben.

ápr. 5. 19:37
 8/23 anonim válasza:
Bocs, de én ezek után menekülnék előled...
ápr. 5. 19:45
 9/23 anonim válasza:

Én>Google: "attraktálás jelentése"

Google: "Úgy tűnik, nincs igazán jó találat a keresésére"


Ha a google sem ismer ilyen szót, akkor az nem valószínű, hogy létezik.

ápr. 5. 19:49
 10/23 anonim válasza:
Szerintem a srácot nem attraktálnád, hanem simán csak traktálnád.
ápr. 5. 20:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!