Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lenne kedve beszélgetni...

Lenne kedve beszélgetni valakinek arc nélkül?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok. Társkeresés témába raktam a kérdést, mert lánnyal szeretnék beszélni... de az igazság az, hogy nem társat keresek hanem egy lányt akivel egyszerűen tudok napi szinten írni, akár arc és név nélkül is. Szeretném, ha a lehető legjobban megismernénk egymást még a külsőségek előtt.

Nem vagyok túl jó beszélgető partner. Sosem tudom, hogy milyen témát kéne feldobni :D Viszont szívesen beszélgetnék bármiről.



márc. 31. 01:59
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Ez fura
márc. 31. 07:54
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy fura. Simán nem szeretem, hogy minden beszélgetés képcserével indul. Mintha ez lenne a fontosabb nem pedig az, hogy mennyire hasonlítotok, mennyire tudtok társalogni stb.
márc. 31. 08:03
 3/26 anonim válasza:

"Mintha ez lenne a fontosabb"


Kedves polgártársam! Nem fontosabb, de ugyan úgy fontos! Vagy te lennél együtt olyan emberrel, aki nem tetszik??

márc. 31. 08:20
 4/26 A kérdező kommentje:
Lennék. Talán nem pont erről szól a kérdésem? De persze elhiszem, hogy többség másként érez / gondolkodik.
márc. 31. 08:26
 5/26 anonim válasza:
Én beszélgettem volna veled, de az 1.,3. válaszadó teljesen elvette a kedvemet.
márc. 31. 09:23
 6/26 anonim válasza:
Lenne, de engem is lehozott az életről, amit itt az első ideírkált. XD Úgyhogy kössz, inkább nem. Sok sikert!
márc. 31. 09:26
 7/26 anonim válasza:
Annyira jó lenne de semmi kedvem az 1. válasz után:/
márc. 31. 11:03
 8/26 anonim válasza:
Nekem van arcom, bocs.
márc. 31. 11:22
 9/26 anonim válasza:

Én teljesen megértem, a legtöbben úgyis eltűnnek a kép csere után.


Nem is érdekli őket, hogy milyen a másik ember, csak az, hogy kirakatba való vagy sem...

márc. 31. 12:30
 10/26 anonim válasza:
benne lennek, ha elarulod, melyik megyeben laksz?
márc. 31. 15:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!