Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Valaki ismerkedne egy depressz...

Valaki ismerkedne egy depressziós fiatal férfival? Bp és környéke.

Figyelt kérdés

márc. 28. 14:14
1 2
 1/15 anonim válasza:
Nem.
márc. 28. 14:19
 2/15 anonim válasza:
Miért vagy depis?
márc. 28. 14:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Mert nem volt még kapcsolatom. Leginkább emiatt.
márc. 28. 15:38
 4/15 anonim válasza:
Hány éves vagy? Azon gondolkoztál már, mi az oka, hogy nem volt még kapcsolatod? Ez nem jó indítás szerintem, egy nem depis nem akar depissel lenni, két depis találkozásából meg a jó ég tudja mi sül ki, de szerintem nem sok jó. Előbb légy nyitott, hozd rendbe magad, amíg ilyen a hangulatod, sajnos nem tudsz boldog párkapcsolatot kialakítani senkivel. Max csak el leszel valaki mellett, de ennek is kicsi a valószínűsége, mert ha depis vagy, hogyan is gondolod, hogy jól érezheti veled magát valaki? Nem bántani akarlak, csak segíteni, hogy miken gondolkozz el. Tudom milyen rossz egyedül, próbálj nyitni az emberek felé, csak ne azzal, hogy depis vagy, ez elriaszt mindenkit. Fogalmazd meg esetleg másképp az ismerkedési szándékod, de ne így.
márc. 28. 16:18
 5/15 anonim válasza:
Budapesti férfiként így húsvét alkalmából azt kívánom,hogy minden rossz kedved múljon el és lásd szépen a világot és jöjjön el az,amit szeretnél,mielőbb és tartósan !
márc. 28. 17:26
 6/15 anonim válasza:

Depressziós ember nem jó társaság, úgyhogy így nem fog menni.

Legalább játszd el hogy jól vagy ameddig beszéltek.

márc. 28. 17:37
 7/15 anonim válasza:
Lányt vagy pasit keresel?
márc. 28. 18:52
 8/15 anonim válasza:
nem
márc. 28. 18:55
 9/15 anonim válasza:
Elég rossz dolog, hogy csupán ennyit tudsz elmondani magadról.
márc. 28. 19:11
 10/15 A kérdező kommentje:

Többet is tudok, de azt majd csak annak, akit nem zavar a már említett dolog.


#7 Lányt/nőt természetesen. :)

márc. 28. 19:15
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!