Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért nem kedvel egy nő se?...

Miért nem kedvel egy nő se? 43F Incel

Figyelt kérdés

43 Incel férfi vagyok, általában

az irodában dolgozok, néha járok edzeni (a chadekre akarok hasonlítani, talán így találnék egy nőt), videójátékozok, kedvencem a lol.

Az anyámmal lakok együtt, tapasztalatom a nőknél csekély.

Budapesten lakom. Van más ilyen férfi?


Ha megtetszettem dobj egy üzit ;))



2023. szept. 25. 09:21
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ez a kérdés egyértelműen csak provokáció.
2023. szept. 25. 09:29
 2/13 anonim válasza:
32 éves incel férfi vagyok és álljunk ki egymásért. Incelre Incel vigyáz! Tartsunk össze!
2023. szept. 25. 10:01
 3/13 anonim válasza:

37F Incel: egy cipőben evezünk. Egyik nő sem ad esélyt pedig nem nézek ki rosszul, van munkám, sportolok, Chadcel-ként is megállnám a helyem.


37F Incel

2023. szept. 25. 10:08
 4/13 anonim válasza:

Chadcel? :D Az mi? Olyan incel aki minden héten másik csajjal van, mint a chadek?


és elnézést, hogy provokációt kiáltottam, de a kérdés jóformán az összes sozkásos sallango felsorolja.


De alapvetően aki incelként tekint magára, a személyiségének részét képezi az, hogy ő incel, az alapvetően azt hirdeti, hogy neki soha nem is lehet nője, tekintve, hgoy ez része az incel filozófiának.

Innentől kezdve meg veszett fejsze nyele, hiszen ha te sem hiszed, hogy lehetne nőd, más miért gondolkodjon másképp?

2023. szept. 25. 10:14
 5/13 anonim válasza:
mi a fsz az az incel...
2023. szept. 25. 10:27
 6/13 anonim válasza:
Nyomd el magad.
2023. szept. 25. 11:34
 7/13 anonim válasza:
Aki ilyen szavakat használ, mint incel, chad, az már önmagában nagyon nagy hátrány.
2023. szept. 25. 11:51
 8/13 anonim válasza:

"Miért nem kedvel egy nő se? 43F Incel"

Mert incel vagy. És az incelek nem érdemelnek párkapcsolatot.

2023. szept. 26. 06:33
 9/13 anonim válasza:

8-as miért te mi vagy hogy ilyen magas lóról beszélsz? Lehet lenézni minket de te se tudod mit hoz neked a holnap és lehet hogy lebénulsz, meghal a családod, elveszted a munkád, a látásod stb, és akkor máris cserélnél velünk. Szóval vissza kéne venni és több alázatot az élethez mert mindig fordulhat a kocka, és magasról lehet hatalmasat bukni hiába vagy most egy Chad.


37F Incel

2023. szept. 26. 07:07
 10/13 A kérdező kommentje:
#3,#9; az a különbség köztünk, hogy en ezt a kerdest viccbol irtam ki, míg te igazi incel vagy, làttam a kerdeseidet, csak te irod valaszaid es kerdeseid utan hogy : 37 Incel.
2023. szept. 26. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!