Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit írjak a Bumble alkalmazásb...

Mit írjak a Bumble alkalmazásba arra, hogy “Hello”?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete használom ezt az alkalmazást, ez alatt 10 meccsem volt, de ebből 7 lány egyáltalán nem írt semmit és lejárt az idő… Úgy 24 órájuk lenne írni.

3 lány írt valamit, kettő annyit hogy “Hello”, egy meg azt, hogy “Hi”.


Itt mindenképpen a nőnek kell előre írni, de pl. Tinderen állítólag ciki, ha a pasi annyival kezd hogy “Hello”/“Szia”, stb.


Mit írjak annak vissza, aki csak ennyit írt?



2023. ápr. 27. 21:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
Én két napot voltam fent, lett két matchem, de mindkét lány nem írt semmit se 1 napig, így aztán gyorsan ráuntam erre is. Ha budapesti lennék, vagy ha a környékén laknék, akkor talán adnék neki még egy esélyt.
2023. ápr. 27. 21:08
 2/11 A kérdező kommentje:

#1. Hát igen, elég lehangoló de 2 meccs is jobb mint a semmi, szerintem ha türelmesebb lennél akkor előbb vagy utóbb valaki írna is… Kitartást!


Amúgy könnyebb lenne élőben ismerkedni, de a munkahelyemen van 4 nő, idősebbek is nálam és 3nak van párja is… Jelenleg nincs energiám extra programokat beiktatni csak az ismerkedés miatt.


Úgyhogy jelenleg maradnak ezek ag appok.

2023. ápr. 27. 21:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem sokan amikor jobbra húznak, akkor nem olvassák el a biot, meg csak a főképet nézik meg. Aztán később amikor van sok meccsük, engem kiszelektálnak a többi képem meg a biom alapján, amiből pl. az is kiderül hogy csak 175 cm vagyok.
2023. ápr. 27. 21:13
 4/11 anonim válasza:
H csak? Miert ez nem eleg?
2023. ápr. 27. 21:37
 5/11 anonim válasza:
Persze, hogy nem írnak semmit. Mert semmi kreativitás nem szorult beléjük, csak elvárások.
2023. ápr. 27. 21:58
 6/11 DanielC válasza:
Valami ertelmeset. Pl. szia, baratokat keresek, ezt es ezt szeretem, es te?
2023. ápr. 27. 22:04
 7/11 anonim válasza:
Az nem rossz. Nekem egy matchem sincs.
2023. ápr. 27. 23:58
 8/11 anonim válasza:
Én meg meguntam ezt most villamoson szólítottam meg egy lányt egyelőre jól haladunk.
2023. ápr. 28. 07:31
 9/11 anonim válasza:
Szia, jó kreatív vagy, hogy raknám beléd.
2023. ápr. 28. 20:32
 10/11 anonim válasza:

Én mondjuk azok között vagyok akik nem csak "hi" üzenetet küldenek, bár lehet lányként így is le fognak itt szólni páran xd

Próbálok valamit az illetékes fiú profiljából kiszedni, és mégha nem is rögtön mondanám a képére hogy "na ő nagyon az esetem" azért elolvasom a bemutatkozását, válaszait a kérdésekre, mert abból is le lehet szűrni dolgokat. Pl a túl rövid válaszok egy kifejtős kérdésnél hát...

+Nem kapcsolat lett, mert közben megtetszett neki valaki jobban, de így találkoztam az egyik jó barátommal is :3

2023. ápr. 29. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!