Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Ismerkedés rendőrnővel?

Ismerkedés rendőrnővel?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben nagyon sokszor felmerült bennem, hogy rendőrnővel szeretnék ismerdekni, illetve ha minden klappol köztünk akkor párkapcsolatot kialakítani. Egyelőre nem jöttem rá, hogy miért pont rendőrnő jut eszembe ha eljövendő páromra gondolok, de az ok kitalálása helyett inkább tenni szeretnék érte hogy megvalósuljon. Mit gondoltok, hogyan, hol érdemes ismerdekni ha ilyen konkrét az elképzelés? (Olyan ötletet rendegeted olvastam, hogy kövessek el valamit és máris ott a lehetőség, köszönöm, nem ilyeneket várok.)

Azon férfiaknak akinek rendőr a párjuk hogyan sikerült megismerkedni? Illetve rendőrnők, ha olvassátok ezt a kérdést, Ti hol/hogyan szoktatok ismerkedni?

27F



2022. okt. 9. 14:55
 1/10 L.. István válasza:
Pont ugyanolyan nők, mint a többi. Csak ne akkor akard felszedni ha egyenruhában, pláne szolgálatban van! És szerintem az se rossz ötlet, ha nem kérdezel rá a foglalkozására, hagyd, hogy elmondja magától, mert lehet, hogy ő meg pont attól tart, hogy elijesztene, ha tudnád.
2022. okt. 9. 16:27
 2/10 anonim válasza:
Nem ugyan olyan jók! Sokkal értelmesebbek! Meg tudom indokolni.
2022. okt. 10. 15:14
 3/10 anonim válasza:
Kettes, mivel tudod megindokolni? Nekem bejönnek nagyon, szerintem van ertelme egy testulethez tartozni, ha nő teszi ezt az tobbet ér, es azt kell, hogy írjam, hogy nem itthon fenntartott testületről beszélek, de ez jelen esetben mellékes.
2022. okt. 16. 11:25
 4/10 anonim válasza:

Ismerkedem egy rendőrnővel. És életemben nem éreztem ilyen jól magamat senkivel mint vele abban a pár napban!

Nagyon talpra esett, okos, és nem egy ilyen félős valami volt. Nagyon értelmes és művelt volt. Csak jó tudok mondani róla. Pedig én Puzsér 2.0 vagyok és mindenbe is belekötök.

Életem legjobb nője lehetett volna! :(

2022. okt. 16. 14:43
 5/10 anonim válasza:
Putnokon van egy szőke aranyos rendőrnő. Halalos a mosolya....;)
2022. okt. 30. 12:22
 6/10 rozsa 1 válasza:
Szoke, raadasul rendorno, erdekes lehet????
2022. dec. 13. 11:02
 7/10 anonim válasza:
Szedd fel, ha szarba keveredsz jol jon majd a tudasa.
2023. márc. 22. 20:07
 8/10 anonim válasza:

Bünöző voltam 15evig..ebböl éltem..

Ha barhol meglattam tarskeresőn hogy zsaru egyből tiltás..

2023. máj. 7. 23:30
 9/10 anonim válasza:

négyeske:


a puzsérka nem valami okos.

2023. aug. 27. 15:39
 10/10 anonim válasza:
Szívesen ismerkedem rendőrnőkkel.
2023. szept. 1. 20:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!