Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Miért kell a Nőknek mindig...

Miért kell a Nőknek mindig túlgondolniuk egy kapcsolatot? Még akkor is ha az elején pont ők mondják azt, hogy nem kell túl gondolni...

Figyelt kérdés
38 éves budapesti férfiként képtelen vagyok olyan 30 alatti partnert találni aki nem akar rögtön egzistenciálisan és mentálisan "rabosítani". Ha az a kérdés, hogy miért 30 alatt keresek.. nos 30 fölött nem jók a tapasztalataim. :)
2022. szept. 15. 15:20
 1/10 anonim válasza:
Tapasztalj még 30 fölött:(
2022. szept. 15. 15:45
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, nos köszönöm... megfontolom a tanácsodat. Ettől függetlenül azt gondolom, hogy mivel a nők hamarabb érnek be mint a férfiak, így sokkal jobb párosítást alkotunk 10 év korkülönbséggel így mint fordítva. Ezt a körülöttem levő sikeres és sikertelen házasságok száma is igencsak jól mutatja.
2022. szept. 15. 15:51
 3/10 anonim válasza:
Szívesen:)
2022. szept. 15. 15:54
 4/10 anonim válasza:

Hat pedig a kérdésed alapján 30 alatt sincsenek jó tapasztalataid.


Amúgy olyan nőt kell keresni akinek van saját egzisztenciája és barátai és máris nem fog ‘rabosítani’. De általában ha nagy a szerelem akkor a kapcsolatok elején jellemző mindkét fel részéről hogy kisajátítják a másikat, ez nyilván csak akkor zavaró ha az egyik kevésbé gondolja komolyan

2022. szept. 15. 17:26
 5/10 anonim válasza:
A 30 alatti korosztályba sok kétségbeesett társunk tartozik ha igaz amit mondasz.
2022. szept. 15. 17:33
 6/10 A kérdező kommentje:
Megértem őket egyébként. Nincs is ezzel semmi baj. Leginkább azt nem értem, hogy miért pont ők rugják fel mindig a közösen megbeszélt helyzetet? Sokkal egyszerűbb lenne őszintének lenni és nyitottnak. Alapvetően úgyis csak az működik hosszútávon.
2022. szept. 15. 17:48
 7/10 anonim válasza:
Sokszor úgy gondolják, hogy laza kapcsolatot akarnak, csak aztán közbe szólnak az érzelmek és ezek teszik tönkre az egészet. Ha a nő többet érez, akkor vagy összekötődtök, vagy szétmentek.
2022. szept. 15. 18:18
 8/10 anonim válasza:

"nem akar rögtön egzistenciálisan és mentálisan "rabosítani""


Ezt lefordítanád magyarra?

2022. szept. 15. 18:24
 9/10 anonim válasza:
8-as: nincs olyan kényszerképzete, hogy már közös kasszán vannak és mindent együtt csinálnak-gondolnak stb. Nő vagyok és a kolleganőkön tapasztalom a tüneteket. Én oldschool vagyok, busz, metró, villamos, pasi után nem futok. :-)
2022. szept. 15. 20:54
 10/10 anonim válasza:

Hozzád képest gyerekkel kikezdeni...


Kutatni, ismerkedni kell tovább.

2022. szept. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!