Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Milyen oldalakon lehet valóban...

Milyen oldalakon lehet valóban tartalmasan beszélgetni ill. ismerkedni emberekkel/férfiakkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni abban,hogy amelyikőtök online próbál ismerkedni, barátkozni, az milyen oldalakat használ, amik még viszonylag jónak is mondhatóak?:)

AnoTalk kilőve! :D Ott folyton megjárom! :)

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)


22/L



2021. jan. 11. 14:17
 1/10 anonim válasza:
Nem az oldalakkal van a baj. Ha mindenhol ugyanazokba a nyomorultakba futsz bele, akkor édesmindegy. 🤷‍♂️
2021. jan. 11. 14:23
 2/10 anonim válasza:
Ezen az oldalon is lehet sikerélményeket szerezni, csak nyilván szűrni kell az idiótákat. Mert azok mindig, mindenhol vannak.
2021. jan. 11. 14:26
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem szokásom rosszul választani, vagy nem a megfelelőbe botlani. Nem tudom, talán ez egy rejtett tulajdonságom!:)
2021. jan. 11. 14:30
 4/10 anonim válasza:
Ez nem a te tulajdonságod. Igaz én barátkozni járok ide, kb 30 próbálkozásból sikerült kialakítani egy jól működőt. Ki kellett azt az egyet fogni a tömegből, de miatta megérte a fáradozás és a sok csalódás.
2021. jan. 11. 14:37
 5/10 anonim válasza:
Itt is lehet tényleg, csak ahogy a második válaszoló is írta, hülyék mindenhol vannak, csak ki kell szűrni. Nekem is sikerült már itt párszor értelmes emberekkel beszélni.
2021. jan. 11. 14:41
 6/10 anonim válasza:
Én itt szoktam próbálkozni, de valahogy mindig az van hogy köddé válik a másik. Az esetek túlnyomó többségében én viszem tovább a témát. Szóval az a tapasztalatom hogy egyfajta szórakoztatást várnak el az itteni csajok, és nem hajlandóak semennyi energiát befektetni. Értsd ezalatt, hogy egyszavas válaszokat kapok nem eldöntendő kérdésre például.
2021. jan. 11. 14:46
 7/10 anonim válasza:

Szia,

Én itt szoktam próbálkozni, több kevesebb sikerrel.

Van akivel teljesen jól el lehet beszélgetni, de általában egy két üzenet után eltűnnek, vagy színte semmi érdeklődést sem mutatnak, így nehéz. Nem könnyű kifogni normális embereket.

2021. jan. 11. 15:19
 8/10 anonim válasza:

Szia

Vannak különböző oldalak mint a Tinder vagy Badoo, de szerintem online nehéz találni normálisat. Viszont ha esetleg van kedved, akkor ismerkedhetnénk. Írj nyugodtan. 21/F

2021. jan. 12. 20:42
 9/10 anonim válasza:

Esetek többségében ezek az oldalak tényleg televannak hülyékkel meg perverzekkel, de akadnak normálisak is. Kevesebb, de vannak. Én már itt is beszélgettem tök normális fiúkkal, aztán átmentünk skype-ra írni. Chat.hu-n is ismertem már meg virtuálisan normális fiúkat. Ott volt, akivel össze is jöttem volna, csak sajnos ezekben az esetekben a távolság nálam mindig közbeszól... távkapcsolat meg kizárva, tehát így elég nehéz.

Én ajánlanám a Tindert. Ott egyböl fényképet látsz az illetöröl, másrészt meg be tudod állítani, hogy a lakóhelyedhez közel dobjon fel embereket. Hülyék mindenhol vannak, élöben is a szórakozóhelyeken, munkahelyen... de Tinderen is akadnak normálisak, csak szürni kell és kicsit több idöbe telik, ha párkapcsolatot keresel.

Vannak lány ismeröseim akik kapásból elutasították az elején, aztán mégis regeltek, és mára már onnan van párjuk x éve.

Egyébként most a covid alatt sok lehetöséged amúgy sem maradt, minden hely zárva van, szóval marad a net.

2021. jan. 13. 11:31
 10/10 anonim válasza:
nosalty.hu
2021. jan. 13. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!