Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Voltatok már a randimásképp...

Voltatok már a randimásképp oldal által szervezett randin? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

#randi-másképp #randi-maskepp
2021. jan. 3. 21:24
 1/7 anonim válasza:
Igen én már hazajárok hozzájuk.De még nem sikerült megismerkednem senkivel, mert nagy igényű diplomások járnak oda, akik a a szimpátialapon nem jelölnek senkit.42F
2021. nov. 7. 22:47
 2/7 anonim válasza:
Jónéhány programjukon voltam, de nekem se lett onnét párom. Nincs randihangulat, inkább jó alkalmi közösségek alakulnak ki, esetleg lehet pár havert szerezni, de ez nem olcsó mulatság. Csak nem vonzó nők jelöltek, vagy dohányzók. A szép nők vagy bunkók voltak, vagy beképzeltek, magas igényűek. Másfél év után kiléptem, elég volt a pénzpocsékolásból, bohóckodásból.
2023. máj. 12. 19:10
 3/7 anonim válasza:

Én is ezt tapasztalom. Maga az elképzelés, szerintem szuper. Nem olyan száraz húspiac mint egy online felület ahol 1 nőre ír rá 500 férfi. Itt nincs ilyen aránytalanság.


Az viszont tény hogy a nők elképesztő és irreális elvárásokkal jönnek el. Ők maguk valóban képzett nők, de azt hiszik itt Brad Pittek és vezérigazgatók lesznek majd, lehetőleg 1 személyben. Átlagférfiak jönnek ilyen rendezvényekre de a nők Superman-t várják.


Egyelőre alig volt sikerem ezeken a rendezvényeken, pont az említett irreálisan magas elvárásaiknak okán.


Viszont megsértődni nem szabad, feladni sem. Azt vettem észre hogy a nők jóval később kezdenek csak leszállni a magas lóról és alább hagyni, jócsakán 40 körül amikor a gyerekvállalás már esélytelenné válik.


Másnak vélemény?


37F

2023. okt. 18. 09:21
 4/7 anonim válasza:
Én elég szkeptikusan fogadtam, ahogy egy túrán pár éve egy csinos, magas nő végig rátapadt egy sármosnak nem mondható, szerencsétlen benyomást keltő, még rendesen beszélni sem tudó idősebb férfira. Nekem ne mondja senki, hogy a belső értékek számítanak kizárólag! Előtte meg egy szintén szép, de oltári bunkó fiatal nő akart kioktatni arról, hogy hogyan kéne élnem, meg olyannak próbálta beállítani magát, aki mindenre tudja a megoldást. Röhej.
2023. okt. 19. 23:21
 5/7 anonim válasza:
4-es erről mesélnél kérlek? Mert lesz egy túra randijuk most idén és nem szeretnék hasonlót. Mit lehet erről tudni?
jan. 4. 06:09
 6/7 anonim válasza:
Hát 5-ös, a kockázatot sajnos vállalnod kell. Az biztos, hogy nem szabad teljesen felfedned magad a lehetséges jelöltek előtt, és akkor nem lesz baj. Aki esetleg rosszindulatú, azt nyugodtan hozd te is kényelmetlen helyzetbe a többiek előtt, ha ő is ezt tette veled, ne hagyd magad besározni! A nők legalább fele nem odavaló, egy részük csak teszteltetni megy saját magát, hogy mennyire jó nő, hány jelölést tud begyűjteni. Egy másik részük rosszindulatú is lehet, amit nem szégyell ott is kimutatni. Ezek vannak elszállva maguktól. A maradék a "normális", és mivel vakrandi, egyből el tudod dönteni, hogy ki tetszik közülük kívülről, és ki nem. Ha senki, akkor is remek alkalom jó beszélgetésekre nemcsak a nemedbeliekkel, és talán barátságok is születhetnek.
jan. 7. 10:43
 7/7 anonim válasza:

1. 30 év körüli csaj csodálkozott, hogy miért nincs saját lakásom, miközben ő szülői segítséggel vagy öröklés útján panellakáshoz jutott. Inkább sajnáltam őt, a világért sem laknék egy olyanban.

2. Egy elsőre szürkének, jelentéktelennek tűnő, de annál rosszindulatúbb, eü.-ben dolgozó csaj kiemelte a kevésbé jó tulajdonságaim a többiek előtt és így mutatott be, gondolom bosszúból azért, mert nem nagyon érdekelt, amiket mondott magáról, amikor kettesben kellett beszélgetnünk, mert ő ült mellettem a teremben. Unalmasabbnál unalmasabb kérdéseket tett fel, pl. hogy mi lenne az a három hely, ahová elmennék a világban. Hagyjuk már...

3. Aztán ott volt az "ezoterikus" fajta, aki a horoszkóp szerint keresett magának párt. No comment.

jan. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!