Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lehetséges online beleszeretni...

Lehetséges online beleszeretni valakibe?

Figyelt kérdés

Több, mint két hete írogatok egy lánnyal, aki mellesleg nem ezen a kontinensen lakik (tudom, most mindenki arra gondol, hogy kamu profilja van, meg ilyen, de nem, nem az), és egyre inkább kezdek érezni iránta valamit, majdnem egész nap ő van a fejemben, állandóan nézegetem a képeit stb. Csak hogy nem igazán tudom eldönteni, hogy mi ez az érzés, mert ugye soha nem találkoztam vele élőben, nem is beszéltünk videochat formájában, és nem is tudom mit kezdjek ezzel az érzéssel, mert ha tovább táplámom, csak rosszabb lesz, mert úgysem fogok találkozni vele (legalábbis az elkövetkezendő években biztos nem).

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2020. júl. 12. 22:25
 1/8 anonim válasza:

Hasonlo helyzetben voltam, 5honapig beszeltunk, aztan ossze jottunk, de mivel mas orszagban laktunk nem tudtunk teljes mertekben megismerni egymast, ezert 8 honap utan rajottunk hogy ez igy nem megy. (Kozben talalkoztunk is 1-2havonta)


Beszelgessetek, esetleg talizzatok ha tudtok.. aztan dontsetek el, a vegen egymashoz lehet koltozni

Csak ne hamarkodjatok el

2 het az 2hetxd

2020. júl. 12. 22:31
 2/8 anonim válasza:
Hogy a fenébe ismertél meg valakit egy MÁSIK kontinensről, és hogy gondoltad, hogy szerelembe esni vele egy jó ötlet?
2020. júl. 12. 22:31
 3/8 anonim válasza:
Ha nincs és nem is lesz lehetőségetek találkozni, akkor szerintem még időben szakítsd meg vele a kapcsolatot. Amíg nem lesz igen fájdalmas utóhatása. Tapasztalat.
2020. júl. 12. 22:37
 4/8 anonim válasza:
Voltam, többször is előfordult, és mindegyikből kapcsolat lett. Legutoljára a férjemmel :) De mindegyikük magyar volt. Ennek, ami veled történik, nem sok értelme van.
2020. júl. 13. 00:34
 5/8 anonim válasza:
Majd elmulik.
2020. júl. 13. 06:13
 6/8 anonim válasza:
Lehetséges, csak aztán más a valóság, és más az elmélet. Élőben csalódás érhet.
2020. júl. 13. 14:05
 7/8 anonim válasza:
Az utolsonak nagyon igaza van
2020. júl. 13. 14:07
 8/8 Kornikus00 válasza:
Lehetséges, de számíts rá hogy személyesen teljesen más ember lesz, az ritka ha valaki neten is tökély ls a valóságban is!
2020. júl. 16. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!