Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lenne kedve egy lánynak...

Lenne kedve egy lánynak beszélgetni, ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mostanában nem járok valami sok helyre, ettől szociálisabb ember vagyok úgyhogy hiányzik a társaság. Amúgy 26 éves srác vagyok, Bp mellett lakok. Ha nem azt várod hogy én szórakoztassalak, és nem úgy kell kihúzgálni belőled mindent, akkor sokmindenről tudsz velem beszélgetni. Aki azt reméli hogy ha képet kér, akkor Pierce Brosnan vagy esetleg a prime David Hasselhoff mosolyog vissza rá majd, az csalódni fog mert átlagos külsőm van, csak hogy megússzam azokat a felesleges köröket hogy valaki valami ilyesmit remél, és egy képcsere után eltűnik. Köszi a figyelmet.

2023. febr. 19. 23:33
 1/7 anonim válasza:
Szerintem Brad Pitt a menő. Rá sem hasonlítasz?? 😄
2023. febr. 19. 23:53
 2/7 anonim válasza:
Én lassan most már aludni megyek, de holnap beszélgethetnénk.
2023. febr. 19. 23:57
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 sorry, még csak szőke sem vagyok :D


#2 szerintem én itt leszek holnap is, majd írj ha úgy gondolod. Ha nem felejted el, legalább tudni fogom hogy valóban érdekel a dolog :)

2023. febr. 20. 00:02
 4/7 anonim válasza:
#1 Én hasonlítok rá :)
2023. febr. 20. 00:39
 5/7 anonim válasza:
Valaki Leonardo Dicapriora hasonlít-e? Írjon nyugodt szívvel!
2023. febr. 20. 08:38
 6/7 anonim válasza:
#5 Énénén! Van két kezem, lábam, fejem és engem is elkaphatsz, ha tudsz.
2023. febr. 20. 12:39
 7/7 anonim válasza:
Chris Hemsworth hasonmások írhatnak nekem
2023. márc. 27. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!