Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kutyások, ki mivel tölti a...

Kutyások, ki mivel tölti a hétvégéjét, szabadidejét? Főként a nem autóval közlekedő kutyásokra gondolok

Figyelt kérdés
Egy idő után ugyanaz a park, környék megszokott lesz. Mire viszont az országban messzebb jutnánk, 5-6 óra is elmegy az oda-visszautazással. Vagy hajnalban kéne kelni ami egy korán kelős munkahét után nem túl vonzó. Milyen kutyabarát eseményeket, helyeket tudtok javasolni ami nektek bevált szocializálódás, ismerkedés terén is? Budapesti vagyok

2022. júl. 23. 12:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Nicsak, a kutyabarát kulcsszó máris kiegészült a kocsmával :D
2022. júl. 23. 12:11
 2/9 anonim válasza:
Ilyen melegben? Te se vagy semmi. Menjetek kutyastrandra
2022. júl. 23. 13:17
 3/9 anonim válasza:
Itthon maradunk,elég nagy az udvar,ha akarnának itt is tudnának szaladgálni,de nem akarnak,mert okosak,inkább bent vannak a házban a hűvösön.
2022. júl. 23. 14:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Általában értem, tehát hőségtől független a kérdésem :)
2022. júl. 23. 15:48
 5/9 anonim válasza:
4.:A hőséget nem lehet figyelmen kívül hagyni.
2022. júl. 23. 16:07
 6/9 kovibriii94 válasza:

Szia!

Mi itt lakunk a Duna parton(22. ker), van egy jó nagy préri, oda járunk. Ott, hogy változatos legyen különböző játékokat viszünk. (Frizbi, labda, úszó játék) Illetve itt elég nagy a kutyás közösség, jókat játszanak egymással. Oda, amikor megyünk akkor van, hogy más úton megyünk, hogy változatos legyen. (Menet közben gyakoroljuk a póráz fegyelmet, van hogy “tyúklépésben” megyek aztán futok, aztán rendesen, illetve a szokásos ül/fekszik stb..)

Most, hogy forró az aszfalt autóval megyünk…

Nálunk a környéken van még a Mementó park, ott is nagy a kutyás közösség.

De pl voltunk a Hajógyárin, ott kimondottan olyan a hely, hogy nem kell pórázon tartani a kutyusokat, meg lehet strandolni. (Sok a kutyás, az emberek nem túl barátságokat, itt a 22-ben nagyon is!)

Itt a kerületben a kutya suli minden vasárnap tart “csoportos engedelmes” órát, amire lehet jelentkezni alkalom szerűen (3ezer/alkalom) és ott van lehetőség szocializációra, különböző korú, nagyságú kutyusokkal és van benne engedelmesség is, játék, a mi kutyusunk kidől utána.

2022. júl. 23. 16:55
 7/9 A kérdező kommentje:
#6: Köszi, ilyen válaszokra gondoltam :)
2022. júl. 23. 22:20
 8/9 anonim válasza:
7.:Szívesen! :)
2022. júl. 23. 22:22
 9/9 anonim válasza:
Én is sokszor unom a környéket, épp ezért időnként elmegyek a másik városba, de sajnos legtöbbször nálunk is ugyanez a helyzet áll fenn…
2022. aug. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!