Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van kedve valakinek barátkozni...

Van kedve valakinek barátkozni egy 27 éves, családos nővel?

Figyelt kérdés
Nincs megkötés korban és nemben, témában csak annyi, hogy ismerkedni, barátkozni szeretnék (akár ha családos és hasonló az érdeklődés, akkor még közösen családilag is, nyitottak lennénk a férjemmel közös barátokra), tehát a perverzek ne rabolják az időmet, mert úgyis rögtön tiltom őket.

ápr. 10. 19:56
 1/7 anonim válasza:
Írjál szívesen ismerkedek beszelgetek
ápr. 10. 20:12
 2/7 anonim válasza:
Szerencsére még van kapacitásom az ilyesféle ismeretségekre is, szóval igen. Van kedvem. Írsz vagy írjak?
ápr. 10. 20:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Írtam nektek!
ápr. 10. 20:23
 4/7 anonim válasza:
Kedves kérdező! Hol laktok és mekkorák a gyerekek?
ápr. 11. 06:53
 5/7 anonim válasza:
Szívesen barátkozom veled/veletek. A gyerekekkel is jól kijövök, gond nélkül összebarátkozok velük is. Nekem még nincs és én hajlok afelé, hogy ne is legyen, a párom még meg kell győzni erről... Ez egy közelmúltbéli negatív esemény miatt van, amiért én azt mondom, hogy erre a világra nincs értelme.
ápr. 11. 09:17
 6/7 A kérdező kommentje:

Írtam Nektek is.

Budapest déli agglomerációjában lakunk, bölcsis-ovis a két gyermekünk.

ápr. 11. 13:26
 7/7 anonim válasza:
Kedves 5-ös! Ne hagyd, hogy a kedvedet szegje bármi is. Egy gyerek nagy boldogság, semmiképp se mondj le róla. Tök szuper, hogy a párod szeretne, hallgass rá, hidd el, nem fogod megbánni. Azt bánnád meg később, ha valóban nem lenne. Bár nem ismerlek titeket, de drukkolok, hogy el tudjad engedni a negatív eseményeket, és boldog családként éljetek együtt a pároddal! Hidd el, nem lehethetetlen! Sok sikert nektek, és ha odajuttok, jó babázást, és sok boldogságot kívánok!
ápr. 12. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!