Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Gazdag emberekkel barátkoznék....

Gazdag emberekkel barátkoznék. Csak a tudásotok érdekel oké?

Figyelt kérdés

Nem akarok senkit se lehúzni, csak azt mondják, hogy egy embernek annyi pénze van, mint amennyi a barátai pénzének átlaga.

Ráadásul érdekelne a tudás is amivel elérték a gazdagságot. 28 éves férfi vagyok.


márc. 28. 13:41
1 2
 1/11 kürtőskalácska válasza:
Attól hogy valaki gazdag nem lesz okos.
márc. 28. 13:56
 2/11 anonim válasza:

50% szerencse, 30% kapcsolatok, 10% tudás, 10% szorgalom

Nem vagyunk kifejezetten gazdagok, inkább mondanám magunkat felső középosztálynak. Viszont van nagyon gazdag ismerősöm és jóbarátom, aki egyetemi végzettség nélkül, hármas érettségivel és csupán angol nyelvtudással érte el azt, amit. Részletekbe nem akarok belemenni, de a lényeg hogy egy sikeres (most már) nemzetközi vállalat társalapítója. Volt gimnáziumi osztálytársam, úgyhogy pontosan tudom hogy tudása a területen egyenlő volt a nullával amikor kezdte, és azt is tudom hogy mennyire lusta volt mindig is. Mégis kellő szerencsével és kapcsolatokkal (ami tulajdonképp szintén szerencse kérdése volt az esetében) sikerült kitörnie nemzetközi piacra. Nem vitatom hogy biztos vannak nagy tudású gazdag emberek, de azt feltételezni hogy szimplán a tudás elég a sikerhez, elég naiv. Leginkább hatalmas szerencsére van szükség ha valódi gazdagságra vágysz. Ha beéred egy közepes szinttel, akkor elegendő a szorgalom és a tudás

márc. 28. 14:10
 3/11 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy össze kell barátkozni egy gazdag emberrel és lemásolni a technikát.
márc. 28. 14:16
 4/11 anonim válasza:
Hajtsál rá Lölönére és vedd feleségül a válása után. Vagy a Lölö exére, ha érzed magad olyan csődörnek, hogy a Joshit übereld. Ennél lentebb ne add, mert ezt a szintet megérdemled. Van barátkozási lehetőség bőven.
márc. 28. 14:48
 5/11 kürtőskalácska válasza:

Szerinted ki fogja ide leírni neked a taktikáját?

Inkább olvass ezzel kapcsolatos könyveket

márc. 28. 14:50
 6/11 anonim válasza:

Nem vagyok kiemelkedően gazdag, de nem panaszkodhatok. Ahogy idejutottam:

1. Elvégeztem a programtervező info bsc+msc-t

2. Kijötten külföldre dolgozni

3. A melóhelyen minden tréningre és hasonlóra jelenkeztem

4. 2-3 évente melót váltottam egyre jobb cégekhez

5. Végül 2 éve bekerültem az egyik legjobban fizető amcsi céghez, ahol nagyon jó részvénycsomagot kaptam, ami azóta is igen jól hoz a konyhára.

márc. 28. 15:24
 7/11 anonim válasza:
Én is szeretnék gazdag emberekkel találkozni, de én nem a tudásukra vagyok kíváncsi...
márc. 28. 16:07
 8/11 anonim válasza:
Ha az érdekel, mennyire okos, akkor neked diplomás emberek kellenek, akik nem feltétlenül gazdagok.
márc. 28. 17:22
 9/11 anonim válasza:

"Én úgy gondolom, hogy össze kell barátkozni egy gazdag emberrel és lemásolni a technikát."


Ez nem "technika". Nagyjából az alábbi lehetőségek vannak, hogy gazdag legyél:

– Szerencsés vagy, és örökölsz / nyersz a lottón.

– Szorgalmas és értelmes vagy, olyan tudást szerzel és olyan munkát végzel, ami szükséges ÉS jól megfizetik. (A kettő gyakran nem jár együtt!)

– Gátlástalan vagy, és akkor lehetsz ügyeskedő, pofátlan árréssel dolgozó (és nem feltétlenül jó munkát végző) vállalkozó, vagy egyszerűen csak bűnöző.


Nem technika tehát, sokkal inkább mentalitás, illetve szerencse dolga.


Én mondjuk nem tudom átérezni a helyzeted, mert én sosem gazdag akartam lenni, hanem jó ember. Akinek kifejezetten a gazdagság a célja, azokról a mesebeli antihősök jutnak eszembe.

márc. 29. 08:46
 10/11 anonim válasza:

Technikám az hogy nyertem a lotton

Másold le

Szivesen

márc. 29. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!