Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogy kezdjem el?

Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki bejön. De nem tudok, hogy ráírni. Vannak közös ismerőseink és ők azt mondják, hogy ő is visszahúzódó e téren (kezdeményezés téren).

Nekem a mizu az valahogy nem igazán jön be. Nekem valahogy nem az első beszélgetéssel illik!



márc. 23. 09:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
Ne ráírj, ez annyira gáz... Menj oda személyesen és beszélj vele. Mi így csináltuk és sokkal hatásosabb.
márc. 23. 10:01
 2/13 A kérdező kommentje:
Két külön településen lakunk és a munkánk sem 1
márc. 23. 10:10
 3/13 anonim válasza:
Szervezz valamit amire ő is eljön. Kirándulás, mozi, stb
márc. 23. 10:23
 4/13 anonim válasza:

Személyesen kellene vele beszélgetni az úgy tisztább

Arról nem is beszélve hogy az online téren simán félre lehet bármit érteni mivel nem szemtől szemben beszéltek hanem csak írva egymással és nem biztos hogy annyira lényegre törő dolgokat tudnátok egymással közölni

Mindenképp azt ajánlom hogy személyesen!!!!

márc. 23. 10:52
 5/13 A kérdező kommentje:

Az tiszta sor, hogy személyesen kéne! De valahogy el kéne indítani ezt a folyamatot. A mi "kapcsolatunk" még nagyon kezdetleges. Ha személyesen is kéne beszélni, akkor is kéne beszélni, hogy mikor hol. Csak nem tudom, hogy hogyan kezdjem. Pl úgy, hogy Szia, hogy vagy? Vagy hogy kéne?


*Kérdező*

márc. 23. 10:56
 6/13 anonim válasza:

Mondjuk elmentek megnézni a Dünét.

Szia. Tök jó hogy eljöttél moziba, te is szereted a sci-fit? Olvastad a könyvet? Stb

Aztán le lehet ülni enni, közben beszélgetni.

márc. 23. 11:14
 7/13 anonim válasza:

Kérdező:

4.hozzászóló vagyok….

Igen személyesen nyugodtan menj oda hozzá beszélgetni kezdd úgy hogy szia mondjuk mondd hozzá azt hogy telik a napod? Vagy hogy érzed magad a suliban

Válaszol majd (remélhetőleg) a többi pedig jön magától

márc. 23. 11:38
 8/13 anonim válasza:

"De nem tudok, hogy ráírni."

Hogyha te nem vagy rá képes akkor ne tőlünk várd a megoldást! De most komolyan milyen választ vársz, mit akarsz az emberektől ha még ráírni sem vagy képes vagy odamenni hozzá? Ne legyél ennyire életképtelen!

Nem hiszem el, hogy az emberek képtelenek élőben és online térben beszélgetéseket kezdeményezni.

márc. 23. 12:01
 9/13 anonim válasza:
Ez nem barátkozás kategória.
márc. 23. 12:36
 10/13 anonim válasza:
Szia tecce nezzuk meg a dunet a szaharába
márc. 24. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!