Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » 26 éves sráccal valakit lenne...

26 éves sráccal valakit lenne kedve beszélgetni??? Kom megyei vagyok.

Figyelt kérdés
2022. szept. 24. 14:03
 1/7 anonim válasza:
Tényleg? Én meg kom nem fogok írni
2022. szept. 24. 16:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a hasznos választ. Ha nem csak a szlenget tolnád, hanem föcin is figyelnél,leesett volna hogy Komárom megye.
2022. szept. 24. 18:39
 3/7 anonim válasza:
Tesóm, ha ismernél tudnád hogy földrajzból diplomám van, ami neked nem jött össze. Ha te meg figyeltél volna nyelvtan órán le tudtad volna írni elsőre is, hogy Komárom. De ha meg föci tudás te bohóc, akkor Komárom-Esztergom megye.
2022. szept. 24. 21:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja oksa, ha diplomád van még ekkora okos vagy, és földrajzilag is tudod hol vagy miért nem a kérdésre válaszolsz?
2022. szept. 24. 21:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha lenne valakinek kedve beszélgetni, írjon. Nincs diplomám, és az amúgyot is is úgy írom hogy amm. Ha valaki így elfogad írhatna.kom megyei vagyok. De írhatsz JNSZ megyéből is.
2022. szept. 24. 22:11
 6/7 Hans Pötterman válasza:
Szerintem tök jót beszélgettél az első válaszolóval 🤣🤣
2022. szept. 25. 07:03
 7/7 anonim válasza:
csak beszélgetés?
2022. szept. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!