Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki olyan jó emberismerő és olyan képzelőereje, fantáziája van, hogy pl egy hangfelvételből meg tudja mondani, hogyan nézhet ki egy ember? Többi lent

Figyelt kérdés
Persze lehet nem pontosan, de úgy rögtön megképződik előtte egy arc, egy alak, sőt egy személyiség. Van itt ilyen?

2021. dec. 22. 20:44
 1/8 anonim válasza:
Persze, kitalálok magamban valamit, ahogy szerintem az emberek többsége, na de aztán vagy bejön, vagy nem, hogy mit képzelek el, az nem garancia semmielre.
2021. dec. 22. 20:52
 2/8 anonim válasza:
Te vagy az aki multkor azt kérdezte hogy egy fénykép alapján állapítsuk meg jó e a csaj az ágyban? 😂
2021. dec. 22. 20:55
 3/8 A kérdező kommentje:

2

Nem én vagyok.

1

Én azért írtam ki a kérdést mert szeretnék ilyen emberekkel beszélgetni.

2021. dec. 22. 21:10
 4/8 anonim válasza:
hangfelvétel? ugyan. én egy kis beszélgetés után írásban, már elképzelem magamnak, hogy nézhet ki az illető és stb. ha szóba kerül valahogy mondjuk a szobája, (pl ajtóval szemben ablak) akkor már az egész házat/ lakást elképzelem magamnak. de gondolom ezzel még rengetegen vannak így
2021. dec. 22. 21:31
 5/8 anonim válasza:

Tegnap amint leírást kaptam a csaj testalkatáról, már megjelent előttem az arca, a gondolatomban. Mikor bekapcsolta a kamerát, olyan volt, mint amilyennek képzeltem. Nem lepődtem meg.


De előtte, hang és szem/hajszín alapján másmilyennek gondoltam.

2021. dec. 22. 23:28
 6/8 anonim válasza:

Na persze nem csak a testalkat volt abban benne, hogy megjósoltam az arcát. Egyre jobban megismertem, és gondoltam arra, hogy egy ilyen emberhez milyen arc illik.


#5 voltam.

2021. dec. 22. 23:29
 7/8 anonim válasza:

Bárkinek lehet elképzelése egy hang után, de az a legritkábban szokott egyezni.

Háttal lehet állni a tv-nek és kipróbálni.

Egyébként is ma már sokszor a hangból még a nemét sem lehet megállapítani...

2021. dec. 23. 07:57
 8/8 anonim válasza:
Elképzelem hogy néz ki, de általában nem jön be. Pl volt egy youtuber cryaotic azt hittem valami sötét hajú, vékony pasi, de valójában egy neckbeard. Hang alapján nehéz megállapítani.
2021. dec. 23. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!