Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Van itt olyan rendkívül...

Van itt olyan rendkívül molett/+150 kg-os/hölgy,aki ismerkedne egy sportos középkorú férfival?

Figyelt kérdés

Fiatalos,hatalmas idomokat kedvelő férfi vagyok.

Ismerkednék,s majd kiderül mi lesz belőle.....



2021. aug. 25. 08:44
 1/8 anonim válasza:

Én már csak voltam annyi. Pontosabban csak 140 kg. De ekkor eszembe nem jutott volna sportos férfival ismerkedni, mert elvből utáltam a sportot és mindenkit, aki űzi.

Amúgy ez nem a "rendkívül molett" kategória, hanem dagadt, zsírdisznó a helyes megnevezés.

2021. aug. 25. 10:42
 2/8 A kérdező kommentje:
A dagadt,zsírdisznó kifejezés sértő.A kövér nők is emberek,rosszulesik nekik,ha így írnak róluk.Írtam súlyt,nálam ez extra molett kategória.
2021. aug. 25. 10:45
 3/8 anonim válasza:
Az igazság fáj. Ez viszont nem ok arra, hogy elferdítsük azt. Én is dagadt voltam, most is az vagyok (92 kg), nincs mit szépíteni rajta. Akinek ez a kifejezés fáj, az bújjon el és gondolkodjon el azon, hogy miért ad mások szavára és miért vesz sértésnek olyan kijelentéseket, amik nem azok eredendően. Nyugodtan hívhatod annak őket, ha megsértődnek rajta, akkor legalább kapásból kiderül, hogy szellemiségük tükrözi a külsőjüket (vagy fordítva).
2021. aug. 25. 10:55
 4/8 A kérdező kommentje:

A kövér kifejezést én sem tartom sértőnek,de a zsírdisznó szerintem az.

Miért akkora "bűn" kövérnek lenni?

2021. aug. 25. 11:08
 5/8 anonim válasza:
Igen , izzadós vagyok de ápolt , kammillád törlőkemdőm van
2021. aug. 25. 11:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez vicc,ugye?
2021. aug. 25. 11:15
 7/8 anonim válasza:
Mért volna?
2021. aug. 25. 11:16
 8/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tűnik ismerkedésnek.Ha mégis,írj privátban!
2021. aug. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!