Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Voltatok úgy, hogy a másik...

Voltatok úgy, hogy a másik helyett nektek vált már kínossá egy parlagon hagyott szituáció?

Figyelt kérdés

Pl tipikus: messenger mutatja, hogy elolvasta az ismerősöd a kérdésedet/irományodat, olyan jellegűt, amire választ vártál, és nem kapsz. Ugyan nem egetrengető probléma, csak valami apróság, de olyan ciki az, hogy válaszra se méltat... És ezek után legközelebb is kénytelen vagy te írni neki, mert azóta felmerült mondjuk valami fontos dolog. A fontos üzeneted felett meg egy képernyőre odafér és látszik, hogy az előzőre semmit nem reagált. Ilyenkor nincsen helyette is kellemetlen érzésed?

Ha valaha voltál a másik oldalon ilyen helyzetben, vagyis te vagy az ignoráló fél, mi a mentséged? Miért kell ilyet csinálni?


2020. jún. 19. 20:43
 1/2 anonim válasza:
Nem szokott zavarba hozni az ilyesmi, mert tudom, hogy néha velem is előfordul, hogy elfelejtek válaszolni és később már cikinek érzem / nincs időm vagy hangulatom beszélgetni / nem jött át a lényeg, hülyeséget meg nem akarok válaszolni, stb. Legközelebb ugyanúgy írok a másiknak, mintha válaszolt volna. Persze ha ez sokszor fordul elő, akkor azért gyanút fogok, hogy valami személyes problémája adódott, vagy esetleg unja a hülyeségeimet.
2020. jún. 19. 21:26
 2/2 anonim válasza:

Elő szokott velem is fordulni néha, általában olyanokkal, akikkel ritkán beszélek (vagy épp nem megyek fel appra, csak félre húzom az értesítést, aztán mivel nem látom, elfelejtem) utána kicsit el is szégyellem magam, miközben tudom, hogy ha annyira fontos lenne, már rég visszaírtam volna.

Hát ennyi a magyarázat: nem vagy számára elég fontos. Az ember szelektál, a fontos személyeknek mindig van idő válaszolni..

2020. jún. 19. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!