Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Miktől lehet elvetélni pár...

Miktől lehet elvetélni pár hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 08:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag bármitől, a természet így szelektál.
2015. júl. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Progeszteron hiány, beteg embrió, nagyfokú külső behatás.
2015. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében genetikai dolog àllhat a hàttérben, vagy nem jó beàgyazódàs. Esetleg progeszteron hiàny, egészséges terhességnek jó nagy külső behatàs kell, hogy ne maradjon meg.
2015. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Külső hatást én nem mondanám, sorozatokban még elmegy, ha bonyolítani akarják a sztorit, de ritka, hogy valaki első trimeszterben baleset miatt vetéljen el. Max. egy autóbalesetet tudok elképzelni, vagy valami ilyen nagyobbat. Legtöbbször fejlődési hiba, hormonzavar, genetikai okok (akár a baba részéről, akár baba-mama összhangjában), betegség (valamilyen fertőzés, láz), stb. Legtöbbször anyai viselkedéstől teljesen független dolgok.
2015. júl. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Az elottem hozzaszolokkal teljesen egyetertek, talan kiegeszitenem meg, egy nagativ erzelmi sokkal, magas foku stresszhelyzet is kivalthat vetelest.
2015. júl. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Dehogy valthat az embrio es anya kozott az elso 16 het ben nincs vercsere igy stresszhormon nem hat ra.
2015. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen kedves utolsó, ha valamit nem tudsz akkor kérdezd meg az orvosodat, de ne magadtól légy túl okos olyan témában, amiben nem vagy otthon. Én 11 hetes terhes voltam, amikor váratlanul meghalt édesapám szerencsétlenségben, a sokktól alig, de alig maradt meg a baba, elkezdtem görcsölni és vérezni. Vagy szerinted, ez csak véletlen egybeesés???
2015. júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én kisbabám gentikailag rendben volt, "beteg volt megkellett szülnöm őt.
2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!