Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 13-14hetes terhesen van...

Hölgyemény92 kérdése:

13-14hetes terhesen van bármiféle mód a vetetésre vagy vetélésre?

Figyelt kérdés

2014. okt. 8. 18:47
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%
Felnőtt nő létedre, egy gyerek édesanyjaként nem tűnt fel 3 hónapig, hogy terhes vagy? Megfelelő védekezéssel meg senki nem lesz terhes, valamit nagyon elrontottatok... Ha pedig megpróbálsz vetélést előidézni - amellett hogy ez bűncselekmény - a saját életed is veszélyezteted...
2014. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%
Nekem volt egy vetélésem bár ott sem terveztem a babát, meg akartam tartani, mert tudtam hogy magamnak és a gyereknek is ártok mégis elment. Lelkileg felszabadultam részben, de érdekes módon bele is haltam mély depresszióba estem és úgy éreztem később csak kéne majd vállalni gyereket. Bár hozzáteszem nem akartam. Akkor ott kiderült jól hozta a sors, hogy elvetéltem mert szétment utána a kapcsolat. Sajnos műtéttel kellet elvenni úgy mint az abortuszt és még így is volt végig lelkiismeretfurdalásom, hogy hát nem akartam biztos én voltam az oka. Azt tudtam, hogy ha legközelebb terhes lennék meg kéne születnie mintha belülről egy hang súgta volna. Ráadásul amikor a sok terhes kismama között feküdtem a műtétre várva megmondták, hogy egy éven belül lesz majd egy fiam.. egyik szobatárs. CSak néztem.. a műtét után pár hónappal a dokik mondták hogy max mesterségesen lehet gyerekem, mert hormon gondok vannak..utána lett egy másik kapcsolat ami sokkal jobb volt mint az eddigiek.. és bizony bejött a gyerek is nem tervezetten, alig akartam elhinni az orvossal együtt. Ment a tanakodás, hogy mi legyen azóta 6. hónaphoz közeledek. Mindkét esetben volt védekezés hozzáteszem. Az orvosok védőnők is elmondják minden védekezés mellet terhes tudsz lenni. Mindegyik mellet! Nálam az volt még a fura, hogy ahhoz képest hogy három orvos egymástól függetlenül azt mondta, hogy nem lehet gyerekem mégis itt a pocaklakóm. Nekem első gyerek lesz és bizony volt, hogy elbizonytalanodtam, hogy jól tettem e hogy megtartsam, hiszen fel kell adni mindent egy gyerekért meg hát elég hamar jött nekünk és segítséggel neveljük fel. De inkább szüld meg és add örökbe mint hogy elvetesd, mert életed végéig bánni fogod nekem úgy hogy magától ment el még így is lelkiismeretfurdalásom volt, hogy biztos én vagyok az oka hogy elment mert nem akartam.Bár te tudod, hogy milyen élethelyzetben vagy és mért tennéd meg, de nagyon meg fog viselni tuti.
2014. okt. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
71%
Csinálhatsz bármit, ugrálhatsz, piálhatsz, vehetsz "csodateákat", mert, ha a baba élni akar, úgy sem fogsz elvetélni. Őt már mindenképpen meg kell szülnöd, ez nem kérdés. Ahelyett, hogy azon töröd a fejed, hogyan vetélhetnél el, próbálj meg felnőni a feladathoz és tervezd a jövőd. Van még rá pár hónapod, hogy kitaláld, hogyan neveled fel. És nem ártana lassan elmenni egy genetikai ultrahangra is. Nem lesz könnyű megszülni, de ő már él, mozog, szépen fejlődik, ezen nem tudsz változtatni. Az érzéseiden és a hozzáállásodon viszont igen.
2014. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%
Mit vártok Tőle?Gondolom a nick névben a 92 a születési dátumára utal....magyarul 22 éves,és már van egy gyereke....amivel nincs baj,de Ő is egy felelőtlen gyerek.És mi mást is írt volna:védekeztünk,de terhes maradtam.Érdekes módon itt az ilyen nőstények 99%-a ezt írja.Kamu.Én csak a babát sajnálom.Az ilyen szutyok azt se érdemli meg,hogy válaszoljatok neki.Nagyon durva,ahogy kiírta a kérdést:vetetésre,vagy vetélésre...Istenem!H*lye tudatlan k.r.a!És ilyennek van már gyereke!Ráadásul egy kislány!Mire fogja tanítani?!
2014. okt. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
76%
Miért csak most jutott ez eszedbe? Három hónapig nem vetted észre hogy terhes vagy?
2014. okt. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%
Pedig ezt ki kell hordanod ha csak nincs folosleges 340 ezer ft akkor angliaban elveszik.
2014. okt. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
100%
2014. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
30%
biztos vagy te abba hogy meg szeretnel olni egy elo embert? neki is dobog a szive mint neked. szerintem ne vetesd el... ha mar terveztetek es csak ugy hirtelen megvaltozott a dontesed. add orokbe vagy valami de ne old meg.
2014. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
0%
Védekeztetek? Ezt másnak meséld be. Ha pl. gumit húztatok volna a farkára, akkor nem lennél terhes, ennyi!
2014. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%
lányok! nem baj ha nem akarja! de meg kell szülnie! mert vannak leendő ANYÁK akiknek nem lehet saját így örökbe tudják fogadni...inkább attól kell félni, hogy megölné e esetleg ...tenne e bármit ami miatt baja eshet a magzatnak...Kedves kérdező...ennek a csöppségnek már mindene megvan!! keze lába! mozog a hasadban!! és Ő akkor is a te gyereked ha nem akarod ... Nekem is van egy Gyermekem...mi se szeretnénk még másikat, de ha össze is jönne SOHA SOHA SOHA nem vetetném el és nem kívánnám a halálát mert az Én vérem! Csak arra tudok gondolni, hogy a lányodat sem szereted...Te neveled egyáltalán?? Kérlek add örökbe a picit!! Az Ő érdeke mert nem lenne jó élete nálatok!! Vagy ha orvoshoz se fordultál még akkor vannak inkubátorok! Ha beteszed, Törvényesen lemondtál róla! senki a kutya se fog keresni!! Gondold át!
2014. okt. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!