Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mennyire törvényszerű, hogy...

Mennyire törvényszerű, hogy küret után görcsölök?

Figyelt kérdés

19 hetesen sajnos elvesztettem a babánk. Meg kellett szülnöm aztán volt egy küret utána. Ez kedd hajnalban volt. Akkor utána nem fájt. De tegnap és ma már azért furán görcsölget a hasam. Kb mintha meg akarna jönni. Lehet a méhem is húzódik? Kicsit azért félek, mert olvastam, hogy lehet utána komplikáció. Nyilván, ha nagyon fáj el fogok menni dokihoz, csak gondoltam van itt tapasztaltabb ember.

Illetve erre lehet fájdalomcsillapítót bevenni vagy annyira nem ajánlott?



2023. máj. 12. 04:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvétem!


Nekem 23 hetesen volt szülésem + küret. Utánána kaptam Ergam cseppet, ez méhösszehúzó. Szülés után normál esetben is idő, míg visszahúzódik a méh és ez igencsak görcsökkel jár, pláne, ha kaptál gyógyszert is, ami felerősíti a folyamatot.


Persze, hogy vehetsz be fájdalomcsillapítót, miért is ne vehetnél?

2023. máj. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
eléggé az, és igen, lehet rá fájdalomcsillapítót bevenni
2023. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!