Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Normális ez még 5 nappal...

Normális ez még 5 nappal vetélés után?

Figyelt kérdés

Vasárnap megindult a vetélésem (6. hétben voltam, másodjára már nem volt szívhang, úgyhogy fel voltam készülve, hogy beindul majd).

Brutális fájdalmak hosszú órákon át, hatalmas darabok távoztak, és iszonyúan véreztem, be is vittek a kórházba. Ott megcsinálták a kaparást (vasárnap este), és két nap múlva (azaz kedden) mentem az ultrahangra, hogy minden kitisztult-e. Azt mondták, hogy minden rendben, nem látnak semmit bent, csak vért, de majd távozni fog. Ez kedden volt, de nekem minden nap van egy pár óra, ami "vajúdással" telik, nagy fájdalmaim vannak órákon át, és pici darabok még mindig távoznak, és vérzek. A vérzés normális, nem túl sok, sőt, ma egy fokkal kevesebb is, mint tegnap. De most is éppen magzatpózban fekszem, mert eléggé fáj. Normális ez 5 nappal a vetélés után? Vagy akkor még mindig vetélek?


Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2021. márc. 26. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
En megnezetnem meg egyszer azert.. Nekem amikor 8 eve volt befejezo mutetem aznap mar csak pici rozsaszines valamim volt enyhe fajdalommal neha... Es. El is mulott par nap utan.. Nem tudod felhivni a dokit vagy valami hogy esetleg nezzen rad ujra?
2021. márc. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De persze, és tervezem is, csak nem akartam egyből visszarohanni, ha mondjuk ez még normálisnak tekinthető.
2021. márc. 26. 16:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen igazabol nezesd meg jobb minthogy valami nem okes:(
2021. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most hívtam őket, azt mondták, hogy ez személyről-személyre változó, hogy ki mennyire érez fájdalmat, és kinek mennyi ideig tart a folyamat.

Most is mondta a hölgy, hogy semmi nincs már a méhben (ezt én is láttam scan közben), és hogy van akinél hetekig eltarthat.

Szóval akkor várok.


Köszönöm, hogy írtál!

2021. márc. 26. 16:27
 5/8 anonim ***** válasza:

6.hetesen elhalt kepzeld most derult ki en irtam feljebb is.. De nekem is tegnap ota indulgat a dolog ugyhogy varok es bizok hogy minden rendben lesz..

Kitartast pihenj most meg ha tudsz:)

2021. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon sajnálom🥺 Remélem hamar túlesel rajta.

Nekem 21.-én volt a vetélés, de még mindig vérzek, és darabok is jönnek, pedig azt mondták az ultrahangon, hogy a méh kiürült. Baromira unom már🥺

2021. márc. 31. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de lassan vege lesz.. Kitartas:(
2021. márc. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Remélem úhgy lesz.

Neked minden jót kívánok!

2021. márc. 31. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!