Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vettem szivhang hallgatot,...

Vettem szivhang hallgatot, hogy hallhassuk a babat a pocakban. Most 9 hetes es 4 napos. Meg nem hallani. Miert? Es mikortol lehet? Mar nagyon varjuk hogy hallhassuk!

Figyelt kérdés
Az uh mar volt szivhang.
2008. nov. 4. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
kb. a 20. héttől hallható a szívhang figyelővel a kicsi szíve! addig kitartást! :)
2008. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A szívhangfigyelő leírásában mit írnak? Hányadik héttől hallható vele? Mert benne kell lennie.

Egyébként meg azért nem hallod még, mert 12. hétig a méhed a szeméremcsont mögött van, azután éri el a növekedése, illetve haladja megy a csont magasságát. Amíg a csont az "útban" van, addig biztos, hogy szívhangfigyelővel nem fogjátok hallani.

Nekem egy elég jó minőségű, érzékeny készülékem van és azzal is csak a 12. hét után volt hallható a szívhang. De még arra sem kell mérget venni, ha nem találjátok vele ne ess kétségbe.

Egyébként meg van olyan készülék is, amivel például csak a 6-7. hónaptól lehet megtalálni.

2008. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%

Ohh, egy kilenc hetes négy napos magzat teljes mérete max 4-5 centiméter, a szíve ebből mennyi lehet?!


Az ultrahangon ha jól sejtem, nem HALLOTTAD a szívhangot, hanem max LÁTTAD a szív pulzációját.


Türelem, szerintem is vagy a 18-20-ik hétig legalább.

2008. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyet venni és mennyibe kerül?
2008. nov. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elvileg 12 het volt a papirjan.En kulfoldon vagyok es neten rendeltuk 5000 forint korul.Koszi a valaszokat!Akkor meg varok!
2008. nov. 4. 21:38
 6/10 anonim ***** válasza:
A Mini Manó bababoltban van,a XIV. Nagy Lajos kir.útján van a bolt,de a pontos címért nézd meg a honlapjukat.5.5hós baba anyukája
2008. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még korai. Olyan 12. hét körül nézettem meg a védőnővel, de ős is alig találta meg. A közepe, vége felé lesz ez hasznos.
2008. nov. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Koszi a valaszt! En is kulfoldon vagyok, de en meg csak 6 hetes vagyok.
2008. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A második válaszoló vagyok. Ha azt írják, hogy a 12. héttől hallható vele, akkor nyugi, ne aggódj, rakd el három hétre szépen a készüléket. Hidd el, ha már korábban is hallható lenne, akkor azt írták volna a tájékoztatóban, hiszen az a készülék minőségét és marketingjét emelné még inkább.

Ha esetleg a 12. hét után sem találod, akkor se ess pánikba, én is csak nagyon-nagyon nehezen találtam meg még akkor, sokszor már rémeket képzeltem és görcsösen kerestem, piszkáltam a pocimat vele, mert azt hittem, hogy azért nem hallom, mert baj van, közben meg csak azért nem hallottam, mert nagyon-nagyon pici volt a babó. Egy-egy ilyen eszeveszett keresgélés után néha én idegből raktam le és csak napokkal később próbálkoztam ismét, mert úgy gondoltam, többet ártok a pocakom zaklatásával és az idegeskedéssel. A 14. héttől viszont már mindenféle szenvedés nélkül könnyen megtaláltam.

2008. nov. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olyat vettem, ami a 20. héttől írja, hogy hallható vele Babókánk szívhangja. Most léptem a 19.-be, és én is probálkoztam már vele rendesen, de mindenki megnyugtatott hogy egyrészt ha rá van írva hogy a 20. héttől, akkor mit várok egyáltalán előtte, másrészt meg még akkor sem biztos hogy mindíg hallgató lesz ( nagyban függ a babák poziciójától is, hogy hogyan fekszenek ) Szóval nyugi, bár én is úgy várom már hogy halljam a szivecskéjét :)
2008. nov. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!