Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miómákkal a terhesség kihordás...

Miómákkal a terhesség kihordása nehezebb?

Figyelt kérdés
2008. nov. 4. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek nagyobb alma nagyságú volt. Nem is tudott róla, csak a baba nagyon nagy volt és császározták. Akkor vették észre. Még UH-n sem látták.

A lényeg, hogy teljesen problémamentes terhessége volt.

2008. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van miómám. Eleinte 1 centiről 4 centire nőtt. Utána pedig elkezdett zsugorodni. Sem a babát, sem engem nem zavart soha. És most már nem is tartok tőle, hogy fog. Nagyon sok nőnek jön ki a miómája terhesség alatt, és nincsen vele semmi bajuk.
2008. nov. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is miómám van és az orvosom azt mondta,hogy többet pihenjek:),meg nagyritkán koraszülést okozhat!Azt olvastam,hogy minden negyedik nőnél kialakúlhat a mióma!De nem aggódom mert tudom,hogy szépen fejlődik a babám és nem nehezebb a kihordása mint a kislányomnál!Boldog babavárást!27hetes kismama.
2008. nov. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!