Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Lehet, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Április 1-én vlt az utolsó vérzésem, elmentem dokihoz május 13-án, mert nem jött meg, 14-én voltam hüvelyi UH-n, nem láttak semmit, viszont előtte a doki picit nagyobbnak tapintotta a méhemet. kaptam gyógyszert, ami meghozta a vérzésem, volt is 6 napig, de azalatt olyan görcseim voltak, hogy azt hittem nem élem túl. Most megint nem jön meg, a melleim akkorák mint egy lufi, és fájnak, pedig mens. előtt soha nem szokott nekem megnőni. Lehet valamit félrenéztek a kedves orvosok? Előre is köszönöm
2010. jún. 23. 09:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tesztelj most. Aztán menj vissza mindenképp. Lehet hormongond is, de nem kizárt, hogy igazad van.
2010. jún. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.... hormonális? egyik pillanatról a másikra? októberben hagytam abba a fogamzásgátlót, utána megjött mindig, mégha késve is, 2-3 hónapja van ez, hogy 2 hetet késik, vagy 3at, vagy meg se jön, de most ez kicsit megijesztett, hogy a melleim ilyen fájósak meg megduzzadtak :S lehet, hogy tesztelés lesz.. már tökre nem tudok bízni az orvosokban... köszönöm a válaszod
2010. jún. 23. 18:20
 3/17 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Csináltál tesztet? Voltál dokinál? Mit mondott?
2010. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mentem el orvoshoz, mert közben megjött, de elég gyengus, meg nem is tartott sokáig, úgyhogy ma sztem csinálok egy tesztet, és elmegyek dokihoz, mert bármi lehet! Köszönöm az érdeklődést :]
2010. jún. 28. 08:58
 5/17 A kérdező kommentje:
11.hétben vagyok, gondoltam megosztom, hátha valaki kíváncsi rá :)
2010. aug. 18. 10:34
 6/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Jesszus nagyon hasonló most a bajunk. Én márciusban hagytam abba. áprilisban nem jött meg, a többi hónapban pedig megjött. Most viszont (szept.) nem jött meg, már késik 2hete. Ma teszteltem, de asszerint nincs baba.


És mi történt mikro kiderült, hogy baba van, betervezett volt? Nem lett baja a gyógyszertől?

2010. okt. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
szia. nem lett baja, vagyis elvileg egészséges:) nem volt tervezett, én már tavaly októberben leálltam a fogamzásgátlóval, mert csak híztam tőle, mint egy disznó. 21 éves vagyok, szerintem te nemhiszem, hogy terhes vagy :) nekem 8 hónapig a gyógyszer abbahagyása után még szórakozott a vérzésem... utána egyből megjött 1 héten belül pedig nem kellett volna, aztán 1 hónapig semmi, aztán megint megjövögetett, aztán fél év múlva megint nem jött meg... idő kell míg beáll . hány évig szedted a gyógyszert? Sz történt, hogy visszamentem a köv. héten, és akkor már látszódott az Uh-n.. bár szerintem marhán elszámolták magukat... dokik szerint 17 hetes vagyok, szerintem meg nem,mert pontosan tudom mikor foganhatott, aszerint meg 21 hetes..:S de hiába mondom nekik.. ők okosak:)
2010. okt. 1. 22:03
 8/17 anonim ***** válasza:
ÉN 3 évig szedtem a tabit, most 19 éves vagyok. De mondom tabi után egy hónapban nem jött meg akkor barnáztam, aztán mindig megjött, jó volt hogy késett 1hetet, de ilyen még nem volt, hogy meg se jöjjön a hónapban. Dokihoz meg nem tudok menni, mert dolgozom, de majd ugyis megyek, mert a rákszűrés eredményéért érte kell menni. REm hogy egy sima tapintásból is kiderül, hogy az vagyok e vagy sem. Nem kell itt labor meg ilyenek. =(
2010. okt. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja értem, így más a helyzet, bár még szerintem ez is lehet ilyen hormonzavar. De ha csak 2 hete késik nem biztos, hogy a doki ki fogja tudni tapintani, UH-n se biztos, hogy látszik, valakinek 5 hetesen sem látnak, valszeg ilyen esetben vizelet és vér vizsgálat lesz :) de írd meg mi lett, mindenképpen! drukkolok:)
2010. okt. 3. 10:23
 10/17 anonim ***** válasza:
hűűűű hát ez most nem férne bele az életembe. Szóval rem mire megyek dokihoz megjön, lehet lesz ez még 3hét múlva is. Amugy elvetetni meddig lehet?
2010. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!