Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesek hogy vagytok?...

34 hetesek hogy vagytok? Nyitott méhszájjal vagytok? Ha igen mi mindent csinálhattok? Elöbb szültök ugy gondoljátok?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz én nem vagyok 34 hetes. Én kb 2 éve voltam.

Én 1 ujjnyira voltam nyitva akkor. Nekem nem mondtak semmit, hogy mit nem szabad csinálni, viszont azt mondták, hogy bármikor beindulhat a szülés. Végül is 5 nappal hamarabb szültem, egy jó kis hidegfront után 3 nappal.

2010. jún. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 2 éve szültem :)) A 24. héttől nyitva volt a külső méhszáj. A dokim nem tiltott el semmitől, csupán annyit mondott, hogy ha tehetem, pihenjek sokat, ha keményednék, kicsit feküdjek le. Mivel már 4.bab (10 évvel az előző szülés után), így semmi gondot nem okozott az, hogy nyitva volt a méhszáj (a nagyoknál is elég hamar kinyílt). A 38. héten szültem, de a másik 3 se maradt bent a 40. hétig, ők is a 38-39. héten születtek.
2010. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! 34 hetes vagyok, első babámat várom. Szerencsére minden rendben, a méhszájam zárt, nem is nagyon keményedek, még jól birom. :-) Bár faros a baba, és 2 héttel nagyobb méretekkel rendelkezik a drága, de valószínű azért mert az apukája is egy jól megtermett ember. Nem tudom meddig húzzuk, lehet, hogy kitart a végéig. A doki azt mondta, hogy a lepény sem meszesedik még. Még nincs itt az idő.

Ti hogy vagytok? Hogy viseled ezt a nagy meleget?

2010. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezt a nagy meleget nehezen viselem, jöovö héten megyek dokihoz a 35 héten, és majd megmondja hogy nyiltam e tovább.. nagyon kiváncsi vagyok, holnap azért össze rakom a cuccot:)
2010. jún. 10. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!