Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok, de még nagyon...

Terhes vagyok, de még nagyon az elején, 5 hetes. Szerintem megfáztam, tüsszögök 2 napja. Baja lehet a bébinek, ha komolyabbra fordul a náthám?

Figyelt kérdés
2007. nov. 28. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, vitaminozz, egyél gyümölcsöt és kerüld a beteg embereket. A nátha biztosan nem árt, egy influenza szövődményeivel azonban nem árt vigyázni. Ha kellemetlen a megfázásod, gyógyszertárban segítenek, mit szedhetsz, csak szólj, hogy terhes vagy! Jobbulást!
2007. nov. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Menj dokihoz de mond neki, hogy terhes vagy és akkor olyan gyógyszert ír fel ami nem árthat a babának.

Szerintem nem lehet baj, még nagyon az elején vagy.

Azt hallottam ilyenkor még nincs köldökzsinór ami "összeköt" titeket és árthatnál neki.

2007. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baja nem lehet, sok kismami lesz influenzás, mert ilyenkor gyengébb az immunrendszer. Aszpirin-C-t szedhetsz, egyéb gyógyszerről (lázcsillapítók, orrcsepp -legtöbbfélét nem lehet-, totorgyogyik) kérdezd meg a dokidat.
2007. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ami gond lenne, az a magas láz, igyál gyümölcsteát és próbálj feküdni jól betakarózva, amíg nem lesz jobb. Ne aggódj és ne is gondolj semmi rosszra!
2007. nov. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok,5 hetes terhes vagyok és már negyedik hete influenzás tünetekkel.Amint az orvos megerősítette terhességemet rögtön elmentem a háziorvoshoz és sajnos mivel most gyakori a vírusos fertőzés antibiotikumot kell szednem.Az orvos tudja mi nem árt a babának,hallgass rá és szedj vitamint.Én ajánlom az Elevitet,már az első terhességemnél is bevált.
2007. nov. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!