Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szép név?

Szerintetek szép név?

Figyelt kérdés
Kislányomnak a Larissa nevet szeretnénk adni,nemrég olvastam ezen az oldalon és nagyon megtetszett.Szép,komoly és becézhető név szerintem.Mi a ti véleményetek?
2010. ápr. 21. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne adj ilyen gázos nevet. Mi mindig nagyon sajnáljuk az ilyen gyerekeket. Ne szúrj ki vele.

Egyébként csak Larissza-ként adhatnád. Úgy még gázabb.

2010. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon szép!
2010. ápr. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem szép és nem átlagos :)
2010. ápr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Az elsötöl kérdezném hogy miert gázos?

Akkor te ne adj neki ilyet. SZÉP.

2010. ápr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek,külföldön élek,itt Larissa-nak írják,nekem nagyon tetszik
2010. ápr. 21. 18:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Én általában nem szeretem az ilyen különlegesneveket, de ez nekem is nagyon tetszik. Szerintem ez egyáltalán nem gáz. Szép név.
2010. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia nekem is tetszik, bár nekem a Mirabel visz mindent!:) Csak az a pici nagy gond, h. a páromnak nem tetszik.:(
2010. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Ha külföldön élsz, akkor nem annyira gáz, ha ott ez egy elfogadott név.

Itthon azért gáz, mert manapság mindenki azzal akar különcködni, hogy külföldi neveket ad a gyerekének (Pl: Kovács Larissa, Tóth Jennifer). Olyan helyen dolgozom, ahol sok a gyerek, és már azon csodálkozunk, ha egy kisfiút nem Patriknak, Kevinnek vagy Dominiknak hívnak, hanem mondjuk Péter vagy Máté vagy Gábor. Ez utóbbiakból sokkal kevesebb van, mint az első 3-ból. Csak mert az a kifogás, h azért ez a neve, mert nem szeretné, ha ő lenne az 5. Péter az osztályban. Pedig ma már nincs is Péter :)

2010. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, szép név.De azt szokták mondani kinek a pap kinek a lánya.:)Gratula!
2010. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nekem személy szerint nem tetszik-velem,a véleményemmel nem kell foglalkozni :-)

de külföldön biztosan jól érvényesül majd vele.

2010. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!