Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig napközben sose szokott...

Eddig napközben sose szokott fájni, mindig este jön rám a szúrka, meg a csípőfájás, de most olyan mintha feszítené valami szét a csontomat. Ez a szülés jele lehet?

Figyelt kérdés

Édesanyám azt mondta,hogy ez lehet a szülés megindulásának jele.A hasam nem fáj.Ez tényleg az lenne,vagy valami más?A csípőcsontom viszont nagyon feszít.Főleg jobb oldalon.

Egyébként tegnap töltöttem a 39. hetemet.


2008. szept. 16. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet eljele, hogy készülődik a szervezet, de nem tuti, hogy már szülsz is. Ahhoz kellenek a fájások is. Ha rendszeresek lesznek, 4-5 percesek és eltartanak legalbb 40 mpig, na akkor szülsz:-)

Ha tanácstalan vagy, ne múlik a fájdalom egy meleg fürdő után sem, azért beszélj a dokiddal.

2008. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nekem a csípőcsontom már hetekkel a szülés előtt feszített. Nekem a dokim azt mondta, hogy akkor jelentkezzek a szülészeten ha a fájások 5 percenként jönnek és tovább tart mint fél perc. Jelentkeztem mert már három percenként jöttek és eltartottak egy percig is, még mégcsak jóslók voltak. De azért ha már 5 percenként jönnek, indulás:)

2008. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!