Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy 4 nap alatt...

Lehetséges, hogy 4 nap alatt 5 kiló jöjjön fel? 30 hetes vagyok, eddig összesen 6 kg-ot híztam, most pedig szombattól feljött 5 kg! Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem lehet, hogy a hétvégi nagy meleg miatt elkezdtél vizesedni? Mert azért napi 1 kiló az tényleg sok, nem hinném, hogy az tényleges hízás, inkább víz lehet.
2008. szept. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, egész hétvégén nagyon be volt vizesedve a lábam, ma már nem annyira, de még szerintem mindíg van rajta bőven.
2008. szept. 9. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj el a védőnőhöz, és ellenőrizzétek folyamatosan a vérnyomásodat és a vizeletedet. Ha véletlenül egy kezdődő toxémiáról lenne szó, akkor jobb, ha felügyelet alatt leszel. Ha van otthon vérnyomásmérőd, ellenőrizd rendszeresen. Ha a védőnő tud adni indikátorpapírt a vizelet fehérjetartalmának megállapításához, akkor azt is használhatod otthon. Nagyon figyelj magadra - mondom két toxémiás terhesség után. (Biztosan tudod, hogy a terhességi toxémia három fő jele a vizesedés, a magas vérnyomás és a fehérjeürítés.)
2008. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom jó, 120/85.
2008. szept. 9. 10:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!