Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik dpo-n teszteltek...

Hányadik dpo-n teszteltek először pozitívat, és milyen erősségű volt a csík?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 12-ik dpo-n, tegnap is enyhén pozi lett a tesztem, de ma még enyhébb a csík. :( Szerdára nem várom...
2010. febr. 1. 06:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nemvárt utáni második nap hajnalban már szép erős volt a csik.Viszont rá 2 nappal,másik teszttel,délelőtt alig látszott vmi,meg is ijjedtem.Szerintem teljesen jó,ha már a nemvárt előtt látszik a csikod:-)Gratulálok!25 hetes km
2010. febr. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12-ik dpo-n másnap erősebb és így tovább!A mensi napján amikor megkellett volna jönni szinte leugrott a két csíkom!
2010. febr. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom feltenni a tegnapi tesztet. A mait nem teszem fel, mert szinte alig látszik.:(
2010. febr. 1. 07:59
 4/29 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2010. febr. 1. 08:01
 5/29 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2010. febr. 1. 08:01
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a nem várt után egy héttel teszteltem annyira halványat, hogy az első teszten észre sem vettem, de csináltam második tesztet is mert biztosan éreztem, hogy már valaki készülődik a pocakomban. A második teszt nagyon, nagyon halovány volt! Annyira megörültem neki, a férjemnek is megmutattam, ő meg erre csak azt mondta: ez nem is csík, teszteljek egy hét múlva. Nemvárt után két héttel meg nagyon erős volt már a csík!!! Nagyon szurkolok Neked!!! Majd írj Magatokról ha már biztosat tudsz! Nyolc hónapos kisbaba anyukája
2010. febr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Miért nem nyitja meg? :(
2010. febr. 1. 08:02
 8/29 A kérdező kommentje:
2010. febr. 1. 08:03
 9/29 A kérdező kommentje:
Csak sikerült, ez a tegnapi termés a 11. dpo-n. Ma reggeli első pedig alig látható, csak nagyítóval, pedig ugyan az a teszt. :( ( Medilab )
2010. febr. 1. 08:04
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a csíkodat! Sokkal erősebb mint az én második tesztem csíkja volt (most néztem meg a régi fotót! Ha akarod elküldöm priviben :-)) Ne stresszelj! Várj még egy hetet és akkor tesztelj újra! Ne idegesítsd magad naponta!!! 8 hónapos baba anyukája
2010. febr. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!