Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mi a véleményetek?

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Én felháborodtam rajta.

Tegnap vettem egy Elevit Plust.

A gyógyszerész azt mondta, hogy már a másik megszûnt, de van ahol még kapható.

A lényeg nem is ez, hanem amit a betegtájékoztatóban olvastam.

"Az Elevit Plus terhes vagy gyermeket tervező vagy szoptató, 12-18éves serdülő lányoknak ajánlott "

Én meg mondom magamba, hogy TESSÉK?

Már itt tart a világ?

Én 27éves vagyok,és ennyi idősen még babáztam (persze játék babával ),nem gyermeket terveztem 12évesen.

A másik dolog meg az, hogy akkor én akkor már ne szedjem, mert öreg vagyok ehhez a vitaminhoz?

:D

:/


2014. máj. 20. 06:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Sztem pubertáskori vitaminkiegészítést ért alatta, csak rossz a megfogalmazás. Nem hiszem, h 12 éves gyerekektől várják el a népességnövekedést.
2014. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%

Na ez a problema, nem megy az értő olvasas....

Az altalad kiemelt mondat ezt jelenti: a vitamint szedheti terhes, szoptato, serdülő is.


Talán nincs meg itt az ideje, hogy gyereket vállalj ennyi esszel.....

2014. máj. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Ne oktass ki,és ne te mond meg mikor vállaljak gyereket!

Nem ismersz, úgyhogy ne alkoss véleményt rólam.

2014. máj. 20. 07:00
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Nézd, nagyon ugy tűnik, hogy nem megy a gondolkodás, ha képes voltál egy ilyen kérdez kiírni.... Sajnálom, ha ez sértő a számodra.
2014. máj. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Megy a gondolkodás, köszi szépen, csak elég sz@rul fogalmazták meg a "tájékoztatót".
2014. máj. 20. 07:10
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon rosszul van megfogalmazva, azok nem tudnak magyarul, akik ezt nem látják. A szoptató szó után "nőknek" vagy "hölgyeknek" szó illene, hiszen az első részben nincs külön birtokos alany ezért tűnik úgy, a sersülő lányok terhesek vagy szoptatnak. Tényleg durva nyelvtani hiba!
2014. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
sersülő=serdülő
2014. máj. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Vessző van a szavak között, tehát egy felsorolás, hogy kik szedhetik!! Gyermeket tervező vagy szoptató MEG serdülő lányok IS szedhetik!! Ennyi. (tényleg értő olvasás!)
2014. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
Ez valóban hülyén van megfogalmazva, oda kellett volna írni, hogy szoptató anyukának. Ez nem kétértelmű, hanem egyértelműen azt írja le, hogy gyermeket tervező vagy szoptató serdülő lányoknak ajánlott. Úgyhogy akik letámadják a kérdezőt menjenek el néhány nyelvtanórára.
2014. máj. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%

És tényleg 12-18 éves lányoknak is való! Te jó Isten...:O ezt találtam: Elevit Plusz betegtájékoztató: "Gyermekek és serdülők

Kérjük, a figyelmeztetéseket és óvintézkedéseket olvassa el a fenti fejezetben.

Az ELEVIT Plus terhes, vagy gyermeket tervező vagy szoptató, 12-18 éves serdülő lányoknak ajánlott. 12 évesnél fiatalabb gyermekek esetében a készítmény nem használható." :D Ez szégyen...

2014. máj. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!