Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor látszódott leghama...

Kinek mikor látszódott leghamarabb a testén az alakváltozás hány hetesen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 09:53
 1/9 anonim ***** válasza:

2 hónaposan annyira fel voltam fújódva, h már nem tudtam begombolni a nadrágokat.

A hasam domborodása kb 4 hónaposan indult meg, olyan kis helyes pocakos lettem:)

2009. nov. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én még csak 7 hetes vagyok, de már egy hete határozottan látszik, olyan rossz, hogy takargatni kell a munkahelyen! legalábbis 12.hétig nem akartam nagy dobra verni, de valószínűleg észre fogják venni hamarabb.
2009. nov. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is fel voltam puffadva a 7 héttől. A hasam a 4 hónapban kezdett igazán nőni.


26 hetes

2009. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Akkor én sem vagyok meglepődve 9 hetes vagyok de én is fel vagyok fúvódva meg nem kényelmes már a farmer nem merem begombolni mert nyom!

de akkor más is igy van ezek szerint:)

2009. nov. 30. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
9 hetesen nagyobb volt a pocakom, mint 10-14. hétig! :-)A nagy puffadás után még fogytam két kilót, és mindenki dícsérgetett, hogy milyen csinos vagy vagyok! A 14. héten megmondtam, hogy jön a baba, és nem hitték el! Aztán rohamosan nőni kezdett a pocakom, kb. a 4. hónaptól kezdve.
2009. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hetesen.Akkor kezdték észre venni, és megjegyezni, addig senki nem látott változást.Bár 25 hetesen még mindig a régi nadrágjaimat hordom, hát nem tudom, remélem tényleg látszik :)
2009. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én a menszesz előtt mindig fel voltam fújódva. Most is, csak most nem múlt el. :-) A 9. héttől már csak egy kényelmes nadrágom volt, aminek kicsit lejjebb volt a dereka, azt be tudtam gombolni, a többi egyszerűen nem ért be. De csak úgy néztem ki, mint aki kicsit meghízott vagy alaposan bevacsorázott.


A hasam a 15-16. héttől kezdett el jellegzetes lenni, de még most se nagy.


20h

2009. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 hetesen már látható volt a terhességem, addig csak haspuffadás jeleit fedezheted fel magadon.

40km

2009. nov. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel duci vagyok, nem látszik rajtam semmi. 19 hetes vagyok. Estére felfujódok, a régi nadrág gombját, ha ülök ki kell gombolni, de ez a 10 héttől így van.

Gratula:)

2009. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!