Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mit nem...

Terhesség alatt mit nem szabad enni? És mire kell vigyáznom?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok!
2008. júl. 10. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:

szia!

én úgy tudom,hogy szénsavas dolgokat kerülnii kell!

sok gyümölcs,sok zöldség,és sok folyadék!

egy kérdés! én is 5 hetes vagyok! neked is szokott izomlázszerűen fájni a hasad alja?

2008. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kis magvas gyümiket állítólag nem (eper), nyers ételeket szusi, bifsztek. Nem ajánlottak a felfúvós ételek mint pl töltött káposzta.
2008. júl. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ez a kérdés sokszor felvetődött már. Mondhatnám,hogy keress rá de nehéz. Én ki kerestem neked néhányat amire válaszoltam dieteikusként. Pontosabban megadtam egy lniket ahol mindent elolvashatsz. Ide másolom neked a dolgokat. Amit találtam a szoptatásról is szól. De kb ugyanazt szabad enni ill lehet mindkét állapotban.:)))

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


[link]

[link]



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szopta..

2008. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a dietetikus vagyok. Taálsz fent két Új diétás linket. Ezek a mi szakmánk irány elvei alpján íródtak. Remélem találsz benne sokhasznosat.

Ha van kedved még keresgélni a neten babás oldalakon is talász leírásokat.

Szép várandósságot!

2008. júl. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok, csak szénsavas vizet iszom, ettem epret és kis magvas gyümiket, sőt néha még retket, káposztát is. Semmi bajunk, amit megkívántam, azt ettem meg. Szerintem ezeket inkább szoptatás alatt jobb kerülni. Viszont a nyers tojás, nyers hús, kagyló, Red Bull és tsai kerülendők! Ja, és a lágy sajtok is...
2008. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fentieken kívül kerülendő még a túlzottan fűszeres és sós ételek, élelmiszerek!
2008. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az első válaszolónak üzenem hogy nekem is olyan mintha hasizomlázam lenne! Ez vajon normális érzés??
2008. júl. 15. 13:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Trappista sajtot lehet enni??
2008. júl. 15. 13:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyugodtan eheted. Csak a nemespenésszel érő sajtokat kerüld (brie, camembert)az élesztőgombák miatt.
2008. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!