Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hosszutávon, vagy mégsem?

Hosszutávon, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Én csak annyit szeretnék irni, hogy elegem van. Nagyon jó az oldal, számomra eddig mindig hasznos volt. De most egy ideig hanyagolom. Babát szeretnénk, mindent meg teszek érte, de nélkületek és a sok görcsölés, aggodalom nélkül. Pozitivan állok hozzá, nem idegeskedek, szertnék egészséges, szép kisbabát! És lesz is! Nagyon köszönök nektek mindent és remélm hamarosan ujra köztetek lehetek, egy pozitiv hirrel! Legytek jók! Mindenkinek sok jót kivánok! Boldog békés ünnepeket és sok kitartást, szerencsét! Nagyon jók vagytok, de a saját lábamra állok! És ezt nektek köszöhetem! Puszi
2009. nov. 19. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszed! Sok sikert, aztán halljunk rólad!:)
2009. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

En szemely szerint remelem, hogy hamarosan vissza tersz egy pozitiv hirrel!!

Nagyon sok szerencset kitartast es egeszseget Nektek.


Elore is bodog Baba varast kivanok Neked!!

2009. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Egy kis időre amint mondtam eltűntem,nem azt mondom,hogy nem látogattam ide,csak nem kérdeztem,nem írtam(max.véleményt)

Szóval akkor elkezdem,az új évet úgy indítottam,hogy kész megállj,pihenünk.Kicsit sok volt az elmúlt időszak.Dokihoz járás,reménykedés,az elvesztett baba miatti fájdalom,szóval sok minden.Megbeszéltem a párommal is,hogy nem próbálkozunk annyira,végtére is semmi bajunk lehet gyerekünk,csak most úgy elég volt el leszünk,élünk egymásnak,végre nyaralni megyünk ketten,csak mi,együtt..

Éltük a kis mindennapokat és valami fura történt:nem jött meg.Nagy levegő,nyugi ez biztos egy újabb "szívatás" és pár nap megjön.De mi van ha mégsem???Akkor megint kudarc?Eltelt pár nap még mindig semmi,na jó veszek egy tesztet,megcsinálom annyi baj legyen.Megcsináltam,és ez hihetetlen,pozitív.Mutatom a páromnak,elsápad,örül,azt mondja nyugi csináljak még,mert lehet,hogy téved.Na,jó még egyszer:ez is pozitív.Hú,egyre izgatottabb vagyok másnap felhívom a dokit,időpontkérés.Már bent is vagyok a rendelőben,uh és ez bizony egy picinke petezsák,5 hetes vagyok majd elájulok,boldogság.:-)))Azonnal veszélyeztetett terhesség,sok pihenés,Utrogestan.Izgalmak,hogy minden ok-e,kétségek,hogy megmarad-e,félelem,óvatosság.8.hét uh van szívhang,minden jó.12.hét eredmények jók,uh rendben.18.hét afp eredmény jó,uh rendben úgy néz ki hogy kisfiú.Aggódás pár napra rá,nem érzem úgy a mozgást,de hát mi lehet az uh-on még minden rendben volt.Védőnő megnyugtat,nem lesz semmi baj,egy-két héten belül éreznem kell,ne izguljak.

20.hét hú tényleg érzek valamit,pici mocorgásokat.4D uh, minden rendben,jól fejlődik a baba,jó helyen van,ideálisak a méretek,megfelelő a szívhang és 100%,hogy kisfiú.22 hét érzem végre,hogy határozottan ő mocorog.

És itt a vége egyenlőre,mert itt tartok.Nagyon boldog vagyok és jó hogy visszatérhettem közétek.Úgy kellett volna,hogy ha majd megszületik akkor írok,de nem bírtam ki.

Remélem nem baj,hogy részletekbe bocsátkoztam,csak gondoltam mindent leírok ami fontos.Remélem ezután is minden rendben lesz és készülődök a baba fogadására.Még alig vettem valamit,de szerintem nem késtem le semmiről.Apránként minden meglesz.

Na,jó eleget írtam.Puszi nektek.

Majd ezentúl jelentkezem.:-)))))

2010. máj. 21. 13:48
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!További boldog babavárást!
2010. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


En vagyok a 2. valaszolod :)

Szeretnek nagyon nagyon gratulalni.

Amikor utoljara irtal meg igencsak pocakos voltam :)

kb 28-30 hetes lehettem akkor.

Azot van egy tobb mint 3 honapos kislanyom:)

Hidd el hihetetlen gyorsan elrepul az ido!!

En szivesen varnam a tovabbi fejlemenyeket akar nap szinten is :)

Jo egeszseget kivanok Nektek es elvezd ki a pocakoskodast, mert csodalatos erzes.

Utanna persze jon a paradicsom a babyvel:)


Szep napot!

2010. máj. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Első vagyok. Nagyon örülök, hogy minden oké, és bevált a terved:) Várom a további híreket! Sok boldogságot!:)
2010. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi csajok,aranyosak vagytok.Gondolom azért meglepődtetek.

Még jövök .Sziasztok:-))

2010. máj. 22. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:

szia...én még csak most olvasom elöször a történeted. és nagyon meghato. nagyon örülök hogy összejött a baboca nagyon gratulálok is hozzá. mikorra várod meg szabad kérdezni ?

23hetes kismami:D

2010. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!