Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mióta gömbölyödök, nem szexelü...

Mióta gömbölyödök, nem szexelünk a férjemmel. Van valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

24 hetes vagyok.Miota kiderült, hogy terhes vagyok, szinte alig voltunki együtt.Eleinte, az volt az ok, hogy nehogy baj legyen, aztrán költöztünk, most meg már gömbölyödik a pocim szépen.Nagyon szeret minket, tervezett baba, eddig jól működött a szex is.Nem vagyok dagadt se, csinos maradtam, 176 cm és 53 kg voltam, most vagyok 62, de csak a pocimon van az egész.Nem értem mi lehet, beszélgettunk sokat pedig.Mindig az lett a vége, hogy imád minket, de nem tudja elfogadni, hogy ketten vagyunk, meg frusztrálja, hogy tudja h bent van a pici, meg megváltozott a testem.Pedig tudja, hogy nem lesz baja, nem ez a gond.

Az anyjával elég viharos volt a kapcsolata, kiskorában eldobta magátol, bántották stb.

Lehet itt lehet a probléma.Szereti a pocit, mindig simizi, beszél hozzá, jár velünk uh-ra, meg mindent megtesz h jol érezzuk magunkat.De mégse érzem jol magam, mert nem akarok cölibátusban élni, viszont ráeroltetni se lehet magam.Aki volt ilyen helyzetben segítsen légyszi, meghülyülök lassan.Az önkielégítés se jó semmire, csak rosszabb utánna, mert nem az orgazmus a cél csak, hanem maga a szeretkezés.Segítsetek!


2009. nov. 7. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk ugyanez volt. Végig nem szexeltünk pedig semmi bajom se volt. Azt mondta Ő is, hogy zavarja, hogy a baba meg ott van köztünk. Olyan 4 hónapos terhes koromtól 0 szex de előtte is csak nyalifali. :/

Sajnos azóta se jobb sokkal a helyzet bár már inkább miattam. Estére hulla vagyok nappal meg 1000 dolgom van vag örülök, hogy alszik a bébi és szusszanhatok egyet. Ő nem is nagy étvágyú ilyen téren de azért már igényelné. Nagyon ritkán vagyunk együtt. Amióta megszületett a babánk...hát elég durva de...azt hiszem 1 kezemen még meg tudnám számolni hányszor. :( Pedig 9 hós a babánk.

2009. nov. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sok pasi így látja, érzi, nem tehet róla.

Keressetek fel együtt egy szexuálpszichológust.

2009. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szintén hasonló helyzetben :(! 23 hetes vagyok és ugyanez. Valahogy nem csinláluk, pedig elég friss kapcsolat vagyunk. Alig másfél éve vagyunk együtt. Neki furcsa, hogy ott mozgolódik a baba. Azt mondja a testem tetszik neki és kíván..de valahogy mégis ritkán van csak szex :(. Én pedig annyira szeretném. Ha találsz valami megoldást..lécci oszd meg velem is :). Sok sikert nektek!
2009. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy kismama mesélte ugyanezt a problémát. Ő nem akart beletörődni, hogy nem kényeztetheti párját, ezért masszázsolajat vett és egy könyvet az erotikus masszázsról. Elmondta a párjának, hogy ez nem az orgazmusról szól, közösülni sem kell, egyszerűen egy szép és kellemes módja párunk kényeztetésének és testének élvezetére feltételek és elvárások nélkül. A párja elfogadta a javaslatot és olyan jól sikerült, hogy hamarosan egymást masszírozták felváltva és kis idő mulva feloldódott a leendő apuka és szeretkezést kezdeményezett.

Bizonyára valami gátlás, feszültség vagy egyserű tévhit riasztja el a párodat az összebújástól. Bizonyára, ha többet tudna a várandósság alatti szexről és szembenézne a félelmeivel, akkor könnybben feloldódna.

Segíthet ez a két cikk ebben (főleg, ha Ő is elolvassa)

[link]

[link]

2009. nov. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne is mondd! Estéket sírok át, mert a párom nem akar velem szeretkezni. Még azt se nagyon hogy kielégítsem. 14 hetes vagyok. Ez hosszútávon tuti nem vezet jóra. Nagyrészt visszautasít. Számtalan beszélgetés, orvosi vélemény, semmi sem segít. Passzolok :(
2009. nov. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ennél szerencsésebb helyzetben vagyok. Már annyi is elég, hogy egy bugyiban elsétáljak előtte, vagy a hasamat kenegessem.
2009. nov. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A szívem szakad meg az utolsó válaszán. Nálunk sincs semmi. De ez ne nyugtasson meg. Engem sem vígasztal hogy másnál sincs. Mit lehet tenni? Hiába beszélgetés, közeledés.
2009. nov. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legyetek türelmesek!Nekik sem könnyű ez a helyzet! Féltik a picit, minket, ők nem úgy gondolkoznak mint mi Nők! Mi érezzük,hogy nekünk mi a jó, mert bennünk a baba,minden mozdulata válasz a számunkra, de ők ezt nem érezhetik át. Nálunk is csak én elégítem ki őt szájjal és így legalább tudom, hogy nem megy a "szomszédba" semmiért...de tudom ahogy meglesz a babó és nemfogja már félteni, Ő fog vadul közeledni...Férfiből van!
2009. nov. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem is érdeklik az ilyen cikkek, mert akkor az van, hogy én megint ezzel hozakodok elő...:(

Pedig a baborol mindent elolvas.Mindennaposak az erotikus álmok és igy még nehezebb a dolog.Ha van valakinek tuti tippje jó lenne.Ez a babónak se jó, hogy érzia feszültséget...

2009. nov. 8. 13:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez biztos mindenkinél más és más ok miatt van. Nekünk az elején tilos volt a szex, és amikor a doki azt mondta, hogy most már lehet, akkor együtt is voltunk, de szerintem mindkettőnkben benne volt a félelem, és nem is volt az igazi. Többször mi is inkább az orális szexet részesitettük előnybe. A legutolsó kontrollon pedig vizsgálatkor a doki azt mondta, hogy érzi a baba fejét, na amikor ezt mondtam a páromnak, hát gondolhatjátok :) , még akkor is ha tudom, hogy ha már nem is lenne semmi baj, de én sem erőltetem, és biztos vagyok benne, hogy a terhesség után minden szépen lassan visszakerül a régi kerékvágásba. :)

34 hetes kismama

2009. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!