Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után érdemes babát...

Mennyi idő után érdemes babát vállalni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik szeretnék babát főleg azért mert már az idő is sürget.Menyit várjak ezzel?Ha mondjuk a srác is belemenne mégis mi az amig várni kellene?Tusom,hogy előbb meg kell ismerni a másikat és csak utána ami lehet akár több év is de az sok idő.
2013. júl. 3. 22:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor, amikor már nem úgy beszélsz róla, hogy "egy srác", hanem a társadnak, párodnak érzed. Kinek-mennyi idő. Csak azért nem csinálnék gyereket "egy sráccal", mert sürget az idő.
2013. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Értem,csak mert hallottam olyat is,hogy pár hónap után babát vállaltak és a mai napig együtt vannak.Tudom ez ritka,hogy ilyen gyorsan vállaljon valaki gyereket.
2013. júl. 3. 22:45
 4/14 A kérdező kommentje:
31
2013. júl. 3. 22:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mar az ido is surget???

Egy dologra tudok gondolni, hogy lejar a biologiai orad es azert.... viszont a irasod alapjan nem tunsz tobbnek 15-nel....!!!

Kifejtened bovebben a dolgot? Mert igy azt mondodm ilyen felfogassal Ne vallalj gyereket! Egyeblent az ido reszlet kerdes....!

2013. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnénk 40 felett szülni és mivel szeretnénk 2 babát és nagyobb korkülönbséggel így sajnos közel lennék a korhoz ha éveket várnánk az első gyerekkel.Erre mondtam,hogy sürget az idő,meg szeretnék már babát
2013. júl. 3. 22:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura de ahogy írsz a szövegkörnyezet és a stílusod is,egy 16 éves lányra utal...

31 évesen azért lehetne több eszed!

2013. júl. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A volt páromnak nem lehetett gyereke de nem is akart.Én nagyon szerettem volna évekig így éltünk talán azért is érzem azt,hogy nem szeretnék sokat várni vártam eleget már:(
2013. júl. 3. 23:02
 9/14 anonim ***** válasza:
Amint összeházasodtatok, rögtön. Én házasság nélkül nem szülnék, nekem fontos, hogy az illető elkötelezze magát mellettem.
2013. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az en tortenetem roviden: volt egy 7 eves kapcsolatom 21-28 eves koromig amibol nem hogy gyerek, de meg eljegyzes sem szuletett. En 25 eves korom ota amugy keszen erzem magam, hogy anya legyek. Utana volt egy borzaszto 1 eves kapcsolatom. Kozben egy kurzuson megismertem egy sracot akivel fel evig nagyon jo baratok voltunk, megismertem eleg jol. A rossz 1 eves kapcsolatomnak veget vetettem es ezzel a sraccal kezdtunk kozelebb kerulni es hat az elso csoktol szamitva kb 1 honap mulva becsuszott a baba. Egyikunk sem akarta elvetetni, osszekoltoztunk es azt mondhatom jobb partnerem meg sosem volt es egyaltalan nem banom hogy igy alakult. En 30 leszek mire a pici megszuletik es alig varjuk :) 27 hkm
2013. júl. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!