Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 tesztből 4 különböző lehet...

Baranyi Helga kérdése:

5 tesztből 4 különböző lehet szellemcsíkos?

Figyelt kérdés
Segítsetek. A mensim 5 napja késik, inszemináción voltam, csináltam 5 db tesztet és mind halvány volt az utóbbi 2 erősödött, viszont tegnap hajnalba kicsit barnáztam és olyan megjön érzésem van...5 tesztből 4 különböző lehet szellemcsíkos?

2013. ápr. 6. 19:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán lehet mindegyik "szellemcsíkos" Ha megvan az a második csík akkor van remény, de lehet, hogy kevés még a hormon. A barnázás miatt keresd fel az orvosod, lehet hogy kell miatta gyógyszer.
2013. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia

De jó hogy írtál, teljesen kétségbe vaok esve, Ultrogestant szedek, a doki is ezt mondta hogy kizárt hogy mind szellemcsíkos, de tudod ez a barnázgatás kiakasztott. Neked volt ilyen?

2013. ápr. 6. 19:39
 3/22 anonim ***** válasza:

Öt különböző teszt?

Az nagyon jó, ha erősödnek a csíkok! :)


Szerintem nem szellemcsíkok ezek (kivéve, ha Clearblue teszteket használsz, vagy valami Vaterás kínai vackot), szorítok Neked!

2013. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a szellemcsík a teszten szürke színű,az ,,eredeti,, csík pedig rózsaszín :) Szóval ha nem szürkül be a teszten a második csík,akkor az bizony valós pozi teszt :D

Én aug.ban estem teherbe,6 db különböző márkájú tesztet lőttem el(gyógyszertárit) és azóta sem lett egyiken sem szürke a második csík..és bizony pár héten belül életet adok a kisfiamnak :)

Ha szeded a gyógyszert és abba maradt a barnázásod,akkor nem lesz baj,meg a lényeg az,hogy a doki tud róla,hogy barnáztál és ő odafigyel rátok!!Jó kezekben vagy.

Boldog babavárást :)


35+4 hkm

2013. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De kedves vagy!! Köszönöm ez naon jól esik a tesztek Royal-Hcg ez volt az első aztán Predictor Early őt a mensi elmaradása utáni 2 napon csináltam ő non halvány lett ez után megint Royal-hcg erősödött ezután easy pregnancy őis erősödött, és legvégül expect ő volt a legerősebb.nem azonnal csíkosodott be olya 5-10 prc között. a barnázás izgat kicsit meg ez a mindjárt megjön érzés.
2013. ápr. 6. 19:47
 6/22 A kérdező kommentje:
Felraknám hogy megnézzétek csak nem tudom hogy kell. Olyan aranyosak vagytok naon jólesik, már mindenkit kiakasztottam magam körül :)
2013. ápr. 6. 19:49
 7/22 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kisbabihez biztosan nagyon várod már.:)
2013. ápr. 6. 19:51
 8/22 anonim ***** válasza:

Lefényképezed, felrakod a kepfeltoltes.hu-ra, és belinkeled.

[link]

2013. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Nyugi,a mindjárt megjön érzés teljesen normális,én is aggódtam miatta,folyton rohangáltam ki a wc-re megnézni,hogy megjött-e..az orvosnak mondtam is,hogy folyamatosan mindjárt megjön érzésem van,és mondta,hogy ez teljesen normális érzés az elején,hogy ez teljesen egészséges terhességi tünet :)

Úgyhogy nyugi,szedd a gyógyszert,és pihenj sokat,ne emelgess,ne erőltesd meg magad,a lényeg most az,hogy elálljon a barnázás,és akkor minden jó lesz!! :)

Igen,már nagyon várom,hogy megszüljek végre és köszönöm a gratulációt!! :)


35+4 hkm

2013. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Itt vagyok megcsinálom küldöm a képeket

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


nem mindet fotóztam le at utcsó készült tegnap hajnalba, szerintetek?

2013. ápr. 7. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!