Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babások, felraknátok a terhesg...

Babások, felraknátok a terhesgörbéteket?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszait várom, akik fel tudják rakni a terhesség előtti és a babás görbét is, összehasonlításképpen, hogy mi a különbség. Köszönöm:D
2009. aug. 30. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a sikeres hónapom görbéje, a második babámat várom és ő az első hónapban megfogant, így most nincs másik görbém.

Viszont az első babámmal is hőmérőztem, rá többet vártunk, akkor a görbém eleje ugyanígy nézett ki, korábban volt peteérésem, mindig a 14. napon, a 13. napon esett le a hőm (most a 15-en), a következő nap ugyanígy felment, majd 36,7-36,8 körül maradt és a ciklus 27. napján leesett 2-3 tizedet, majd a 28. napra 36,2-36,3-ra és aznap reggelre mindig meg is jött.

Bocsi, de ezek két évvel ezelőtti adatok, linkelni nem tudok, mert akkor még excelben vezettem a görbém, nem neten.

A mostani görbémből már peteérés után egy héttel sejtettem, hogy sikerült a baba, mert mint látod két jelentős ugrás van, peteérés után pár napig volt közepesen emelkedett hőm, majd még tovább ugrott és úgy is maradt, és én azt olvastam, hogy ez trifázisos görbének számít, akkor pedig (nem biztosan, de) nagy eséllyel baba van.

Sok sikert!

2009. aug. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

baba nélküliű: [link]

babás: [link]

2009. aug. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2009. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt az enyém:

[link]

34 hetes pocakos

2009. aug. 31. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én csak a babás görbémet tudom felrakni. A fogamzásgátló abbahagyása után kivártuk a három hónapot, majd a negyedikben elkezdtem nézni a hőmet, hogy van e peteérésem, és hogy minden rendben van e.

Olyannyira rendben volt, hogy meg is fogant ebben az első éles hónapban a babánk.


[link]


üdv: 9+3 hetes

2009. aug. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. de kedvesek vagytok.. nekem is babás görbének nézett ki, mégis megjött:(
2009. aug. 31. 14:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Előtte:

[link]



Utána:

[link]

2009. aug. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!