Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki lehet backelni a 9 hónapot...

Ki lehet backelni a 9 hónapot úgy, hogy ne derüljön ki a baba neme?

Figyelt kérdés

Ha odakerülünk, lehet, nem szeretnénk tudni a baba nemét. A meglepetés öröme :). Amúgy meg teljesen mindegy, fiú vagy lány, csak egészséges legyen.

Valaki végigcsinálta már így a terhességét? Nem derül ki? Nem szólhatja el magát valaki? Vagy végig szólni kell majd minden nővérnek, doktornak, hogy nem akarjuk tudni? Macerás lesz? :) Véleményeknek, tapasztalatoknak örülnénk.

Köszi!


2013. jan. 16. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyi, h szólsz előre.

Ez nem macera.

2013. jan. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szólj a dokidnak, hogy nem szeretnéd tudni a baba nemét. Bár nekem egyik orvos sem mondta meg kérdezés nélkül, hogy mi a neme, mindig rákérdeztek ultrahangon, hogy szeretném-e tudni, vagy tudom-e már a baba nemét.
2013. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Úgy van, mint az előző írja.

Viszont te se nézd az UH képet, mert észreveheted.

2013. jan. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az első és a harmadik babánknál is megpróbáltuk, így azt tudom mondani hogy az előző válaszok nagyon hasznosak :) És az sem árt ha tudja az orvos hogy latinul-angolul szóval más nyelven is tudsz.

Az elsőnél mindegy volt hogy mi így szóltam mindig vizsgálat előtt (23. hétig nem volt saját dokim hanem sztkba jártam) hogy ne mondják meg micsoda. Oké oké meg is ígérték, erre a 18. heti Uh-n (20.héten volt) a doki diktálja nagy bőszen az asszisztensnek bpd xx fod xx femur xx épnek látszó szervek stb. egészségesnek tűnő MALE ...és ezt így le is írta az asszisztens. Úgyhogy oda volt a meglepi. De mondjuk 24 hétre kész lett a cvs eredményünk így abból is kiderült.

Onnantól sokat kellett sajnos uh ra járnunk ott már mindegy volt mindig ránéztek fiú e de mindig annyira mutogatta hogy kétség se fért hozzá micsoda, még én is láttam.

A második babánál épphogy nem akartunk meglepit, 16. héttől kérdeztük, látszott is hogy kislány.

A harmadiknál szintén nem akartuk tudni hiszen 1 fiú 1 lány volt már otthon, a harmadik teljesen mindegy hogy mi, na és a 4dn hatalmas kivetítő volt és csak egy kicsit néztem oda hogy lássam mégis milyen ő, dehát akkora volt a képernyő és annyira mutogatta magát hogy rögtön kiszúrtam hogy fiú, és mondtam is a dokinak hogy ennyit a meglepiről mert ugye fiú? És akkor mondta hogy igen, az:)

2013. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem macerás, csak ne felejtsetek el minden uh előtt szólni, hogy nem szeretnétek tudni a nemét, és tanácsos megkérni a dokit, hogy mielőtt ott nézegeti, szóljon, hogy el tudjatok fordulni.
2013. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! lehet, megis konnyebb lenne nem titkolozni. mert a poen az, hogy angolbol perfektek vagyunk mindketten ferjemmel, en pedig meg latint is tanultam... XD
2013. jan. 16. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!