Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom aggódni? A többi lent.

Van okom aggódni? A többi lent.

Figyelt kérdés

22+4 hetes vagyok,és már fél órája nagyon elkezdtem görcsölni,olyan érzésem van,hogy mindjárt megjön a menzeszem.Nem vérzek egy picit sem,csak görcsölök nagyon.Vettem be egy Magnerotot kb negyed órája,de még nem hat semmit.Fáj a hátam is,meg a medence csontom is elkezdett,eddig nem fájt.Meg érzem,hogy van egy kicsi folyásom,de a bugyimon nincs semmi.

Van okom aggódni??Nagyon félek,hogy idő előtt megszülök :( Már karácsonykor is sokat görcsöltem,akkor is marék számra vettem be a Magnerotot,de akkor nem fájt ennyire a hátam és akkor egyáltalán nem fájt a medence csontom.


2013. jan. 5. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha a derekad fáj, az nem jó. Magnerotot még vegyél be kettőt egyszerre.
2013. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
menj be az ügyeletre! Inkább tegyél meg egy felesleges utat minthogy későn menj.. vizsgáljanak meg, és megnyugodsz te is:-) tudom, könnyű ezt mondani, de próbálj megnyugodni:-)
2013. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ügyelet, nem akarlak ijesztgetni, ez komoly. Nekünk sajnos nem volt szerencsénk,még úgy se hogy rögtön bementünk, ezért is írom, hogy nem játék! Nézzék meg a méhszájat és egy UH!
2013. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Menj be a kórházba, segítenek! És próbálj meg nem pánikolni.
2013. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Akkor veszek még be magnerotot.Hála Istennek a babámat érzem most is mozogni.
2013. jan. 5. 20:04
 6/23 A kérdező kommentje:
Ja és hát igen..a méhszájam amióta terhes vagyok egyetlen egyszer sem lett megnézve,hogy milyen állapotban van..azt sem tudom,hogy zárt vagyok-e rendesen.Az itteni nőgyógyász hasraütés szerűen írta már be 2x is a kiskönyvembe,hogy C-3000.De közben meg fogalma sincs róla,mivel egyszer sem nézte meg.
2013. jan. 5. 20:06
 7/23 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, leírnád mi történt? Miért nem tudtak segíteni?
2013. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező pedig nagyon fontos lenne, hogy a méhszájat nézzék. Nálunk minden hónapban vizsgálják hálisten.

Szerintem menj be, tényleg nehogy baj legyen. Az nem jelent semmit, hogy mozog a babád...

2013. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Azért én felhívnám az ügyeletet,hogy ilyenkor mi a teendő.Hátha azt mondják,hogy sürgősen menj be,vagy éppen megnyugtatnak...
2013. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap én is begörcsöltem mozdulni nem bírtam vettem be görcsokdót azóta semmi a baba mozog aktívan. 22+5hkm
2013. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!